bugün

dağdan köydeki osman abiye 10 lira mazot parası verip kestirip marangoz hasan ustaya cilalatıp aynı şekle getirebileceğim odundur..
(bkz: inanılmaz mantık hatası)
tabure yazıyor lan birde ulan bir insan bu kadar zengin olurda salyangoz yer mi diyenlere gelsin.

+ komşu çay içelim ya valla bırakmam balkonda çay içelim. kızım tabureyi getir.
- oha pabacım nasıl getircem ben onu yha.

oğlum böyle tabure olur mu lan düşünsene banyoda bunun üzerinde banyo yapıyorsun insan çiçek açar lan yapraklanır.
zaten yatak gibi hahah sinirlerim bozuldu ya.
zaman içerisinde 100 TL'ye düşüp yine alıcı bulamayınca kışın insanların içini ısıtacak odundur.
bu odunun indirime girmesini bekleyenler yok değildir kanımca.
şu zamanda çok rahat iki ton odun alınabilecek paraya, tabure adı altında satılan/satılmaya çalışan, konsept ev dekorasyonu eşyasıdır.
organik ürünler her zaman pahalı olur(!) indirime girdiğine bile şükretmek gerekir.
sezon sonu olması sebebi ile muhtemel indirimdir. kaçırmadan almak gerekir bu organik odunu.
Seni beni değil, torunlarımı bile gömecek odundur. Adamlar her şeyi tik ağacından yapıyor.
buna para verecek odunun kim olduğu çoook merak edilen odundur.

+ o kadar çok param var ki bu oduna 945 lira para verdim.
- o paraya tarla alırsın bizim ordan.
+ tarla mı? tarla mı?? köylü müyüm ben? bu odun evime genişlik, doğallık, minimalizm, öksbürüksizm, ossurukizm falan katacak.. bi saniye telefonum çalıyo. hahh sevgilimmiş. açmayayım köpek çekeyim ki iyice itim olsun.
kapitalizmin geldiği son noktadır. yuh lan.
(bkz: taşlaşmış ahşap tabure)
o fiyata iyi bulunmuştur(!) kaçırmadan alınmalıdır.
estetik anlayışından yoksun fakirlerce eleştiril.... dkfjesgs yok lan yapamayacağım.

945 lira olm.

(bkz: ayakta adam sikme sanatı)
asgari ücretle geçinen vatandaşların bir odun kadar değerinin olmadığı gerçeğini yüzümüze çakan saygıdeğer odundur.
2013 yılı sonunda bir daha indirime girecek biz bir kere alacağız o süzme organik odunu.
kendisine 945 canlıyı sayacak olandan daha az odundur.
indirime koşan yurdum insanının, alıp evinin bir köşesine koyacağı odundur.
kredi kartına 12 eşit taksit yaptırır bir de bunlar.
(bkz: 950 tl ye saçını boyatan kız)
Yine güldürmüştür.
aman tanrım dedirtir.
görsel
Durum bundan ibaret.
o 945 lirayı bir oduna vereceksem eğer uranyum çekirdeği ile çalışmasını beklerim.
kurban yaklaşıyor üzerinde iyi kemikli et parçalanır.

(bkz: kurban kütüğü)