bugün

korkunç bir olasılık. ortalık yıkılırdı, mağduriyetten geçilmezdi, benim türbanlı bacım bundan böyle uçakla gitsin diye devlet para verirdi.
"bunlar benim başörtülü bacımın üzerine afedersiniz cumshot yaptılar" olurdu.
Mina koyayım 2 hafta bu iğrenç olayın geyiğini yapacaklar şimdide.

Az insan olun iktidardan farkınız olsun.
Bi bok olmazdi. Ayni seyler olurdu.. Nolcak sanki amk.. Bu millet tefessuh etmis, boka batmis.
Kız sesini çıkarmadan muavi edevam et derdi.net.
kesinlikle daha çok tepki verilirdi.. sözde açık kızlar tahrik etmiştir.. kapalılar namuslu.. ayy puhahhahha.
ne fark ederdi? olayı ilk duyduğumdan beri tepkimi koyuyorum. hiç de aklıma takılmadı o kızın başı kapalı mıydı açık mıydı diye.

bu başlık başı açık-kapalı diye bayanlar arasında ayrım çıkarmak için açılmış belli ki. amacına da ulaşmış. herkes bi şey sallıyor. anlayın artık ortada bir yanlış var. bu yanlışa herkes ortak tepki koyuyor. daha fazlası veya azı olmazdı.
anası belli olmayanların bu olayı bile türbana getirmesi.insan değilsiniz.
Kadın sözkonusu olandır.
Parti gözüyle bakınca geyikler dönecek malesef.
Yaftadan ziyade insana insan gözüyle bakıp empati yapabilsek daha iyi olacağı kesindir.
(bkz: benim türbanlı bacılarıma cumshot attırdılar.)
bu ayrımı, açık- kapalı kadın ayrımını yapan toplum zaten.. sonra çıkıp burada tıngırdamayın asalaklar
gecenin 3 de kadının sokakta ne işi var
o zaman mini eteği giyen tacizi hak eder
sevgilisine gidiyorsa zaten aynı şeyi o yapacaktı
vs vs aklıma gelmeyen bir sürü benzer şeyler
eğer bu yukardakiler bir türbanlıya yapılsa aynı tepkileri vermez insanlar, bundan adım gibi eminim.. mesala sevgilisine gidiyorsa aynı şeyi o da yapacaktı der mi insanlar, demez!! sizin gibi zihniyeti bozuklar yarattı bu ayrımı.
suçlu 28 şubat olacaktı.
tesettürlü olsaydı muavincik tahriş olmayacak hedefi başka yöne yöneltecek belkide şöförün gözlüğüne isabet ettirecekti
öyleyse acil başkanlık gelmeli tüm kadınlar tesettüre girmeli böylece muavinlerin günaha girmesi önlenmelidir amin.
akp yalaması mafya tarafından öldürtülmüştü.