bugün

dile kolay, msnden $arkı yollanan, resim çizilip yollanan zamanlardan günümüze 5 yıl geçmi$ zaman diliminin aniden tarihin tozlu sayfalarına karı$masının, umut birikiminin sonucudur.

$arkılar yollamalar, yollanan $arkılarda bir $eyler ima etmeler
durum güncellemeleriyle mesaj çakmalar
gitmeyen $arkı için msn penceresini titreterek gönderme çabaları
surat ifadeleri ar$ivi yapmalar
msn açık değilken oynadığın oyunda, sözlüğe entry yazarken, kendinde hissettiğin eksiklik gibiydi bu...

$imdi sen yoksun ya! msn ıssız, msn yetim, msn çok bo$ be.
aciziyet göstergesidir.
bunu yapan aşıktır kesin.

bekleme olm. o hatun şu sıralar whatsapp'tan ya da facebook'tan, hiç olmadı skype'den falan sevgilisiyle muhabbettedir.

telefonla da görüşüyor olabilir.

edit: yani başka şeyler de yapıyor olabilir ama için kötü olmasın diye söylemek istemedim dostum. boşver, bırak gitsin.
msn mi kaldı kuzum sorusunu getirir. mailine bakarken olabilir.
ordan geçmeyen bir otobüsü beklemek gibidir. ne kadar beklersen bekle nafiledir.
otobüs durağında tren beklemek gibidir.
ben dahil herkesin içini acıtan başlık.
MSN'in eskisi kadar çok kullanılmadığını düşünerek başka sosyal ağlara da yönelmek gerekir.
saatlerdir ısrarla bekleyince insanın içini daraltan eylemdir. Neyse beklemeye devam.
Çünkü o kişinin artık facebook hesabı vardır ve muhtemelen artık hiçbir zaman msn açmayacaktır .
saflıktır. zaman kaybıdır.
hiç okunamayacak bir kitabı aramak gibidir...
online olsa da yazmaya cesaret edeilemeyecek kişidir.
temmuzda kar yağmasını beklemek gibi bir şeydir.
Gündüz vakti mum yakıp dibine ışık vermiyor mu diye kontrol etmektir.
beklerken engelleyip engellemediğini düşünerek paranoyak olma halidir.
hala msn kullanan birilerinin var olduğunu bilmektir.
bunlar değerli şeyler.
peçeteye boşalıp ordan çocuk çıkmasını beklemektir.
sağ taraftan fırt diye çıkmasını, dırıdın diye mesaj yazmasını, windows xp'de turuncu yanan sistem tepsisini beklemektir.
(bkz: gençliğimin katilisin msn)
Meseneden hic yazmayacak birisini beklemekte aska dahildir.
Umut olmasa yaşam olmazdı...
boşuna bekleyen ve whatsapp'ın icadından haberi olmayan kişidir. şimdi mavi tik bile icat oldu diyeceğim ama bünyeyi sarsmak istemiyorum. biri son teknolojik gelişmeleri sırasıyla arkadaşın bünyesini sarsmadan anlatıversin. *
anlatıcıya not: 5 mp kameralı telefonun icadından başla. sakın ola iphone falan diye girme. *
msn geri donse o gelmez.
Şimdiki zamanda kendini beklemekle sonuçlanır. Gidiyor valla şimdiki zaman, tik tak tik tak. Siz bilirsiniz tabii...