bugün

görsel
hoşlandığım kişinin bana tepki vermemek için takındığı hal. ulaşılamaz olmak seni değerli kılıyor yoksa ben sana aşık değilim ki.
msn in ayarlarından o dring dring sesini kaldırabileceklerini ya da değiştirebileceklerini de bilmez bunlar.
(#6761207)
aslinda mesgul degildir. msn in dring dring sesini duymak istemez hepsi bu, kendimden söz ediyorum yani.
iletisi: yazmayın meşgulüm olan cinsleri de var.
mazeretlerine hastayım bunların. ulan gir ayarlara, sesi kapat, çıkan pencereleri kapat. yok, adam hımbıl olmasa zaten ne işi var orada her an.
Aslında sorunlu olduğundan değil, gelen iletilerin o aptal sesinden nefret ettiği için durumunu meşgul'e verip o ses çilesinden kurtulan, yarı zeki toplum parçacıkları.
burnumu karıştırmakla meşgulum.
(bkz: acz ve fakr)
sorunlu değildir. gereksiz msn seslerinden kurtularak bilgisayarının kasılmasını önleyen insandır.
sorunlu olmama ihtimali yüksek olan kişilerdir bunlar en azından iletisine 'yaazmaaa amıaqum' diyene göre daha az sorunludur kesinlikle .
meşgul ise neden msnde takılan kişidir ? ! bir de yemekteyim, duştayım, yokum, bokum, sıçıyorum tarzı kendini herkese ifşa edendir meşgul kişi. ağır oldu biraz farkındayım.
rahatsız edilmekten hoşlanmayan kişidir. Ya da hoşlanan ama pek takmıyorumimajı veren kişidir. büyük bir muammadır.
gördüğü halde telefona ilk seferde cevap vermeyen kişidir.
belkide yüksek seste müzik dinliyordur aynı zamanda msn den gelen sesler bangır bangır çıkmasın istiyordur.
bi moda aldı başını gidiyor. gerçekten sorunlu olanlar dahi vardır ki iç dünyası kim bilir nasıldır. bi de bunların bahanesine bakın online olunca çıkan sese uyuz oluyoruz
hede hude... kardeşim gir : msn menü çubuğundan araçlar/ seçenekler/ sesler kapat istediğin sesi. bu kadar basit.
yok.... yani prensibi olup da meşgul takılana nbr yazmayanlar var. bunların mağduriyetini kim karşılayacak. ayıp...
sorunlu olmayabirlir.sadece sağ alttan paso çıkan yazıya ve dınk sesine uyuz oluyordur muhtemelen.
msn de meşgul takılan sorunlu; durumunu online yapınca başı göğe erdircekse, rahatlatcaksa, bi 10 dakika online yapayım bari dediğim başlık. (bkz: çocuk avutma)
bu kişinin ya çok arkadaşı vardır ya da hiç arkadaşı yoktur.
msn de meşgul olan kişelerden biriyim.onların meşgul olmaları,sürekli gelen iletilerin seslerinden rahatsız olmaları değil,konuşacak kimseleri olmadığından kendilerini daha az zavallı hissetmek için,başvurdukları yöntemdir.he bide ne dinliyorum u açarlar ki hani belki biri görür de,bu adam ne dinliyor diyip, aptalca bakar diye.
ard arda gelen iletilerin çıkardığı sese fıtık olan sorunludur. ya da her yazana cevap yazmak zorunda kalmamak için yapıyordur bunu. meşgulüm, yazmassam kimse alınmaz hesaabıı...
bazen de çevrim dışı takılandır. çevrim dışı anlık iletiler almaktan hoşlanır.

bu kişi ya 'yeşil' olmaktan hoşlanmıyordur, ya çok işi vardır, ya da msn'de meşgul olma durumu "ben meşgulüm, her yazdığına cevap veremem" gibi bir anlam taşıdığından cevap vermeye üşendiğinde bir bahanesi olsun istiyordur.

sen her oturumunu meşgul olarak aç, meşgul olarak kapat; biz inanıyoruz senin meşgul olduğuna merak etme. arada susabilirsin, aklına estiğinde de konuşmaya başlayabilirsin. nasıl olsa meşgulsün, hoş görmek lazım seni.
araçlar > seçenekler > uyarılar > ileti alındığında uyarı görüntüle

konumundan tedavi olabilecek sorunuludur. börektir.
(bkz: yapmadığım şey mi sanki !) *
(bkz: sensin o)