msn de 2 dakikalık geçen bir muhabbetten sonra 'hadi cam açalım' diye yalvaran mal erkektir.sadece sanal alemdekiler değil,günlük hayatınızda tanıdığınız erkek arkadaşlarınızda yapar bunu.bu erkeklerdeki cam ısrarını hiçbir zaman anlamanın mümkünatı yoktur zaten..ne görmek istiyosun nedir yani?hadi bir kere formaliteden sordun,denemeni çektin tamam,ama ısrarın anlamı ne?msn de cam açalım diye tutturan tüm erkek arkadaşlarımdan nefret ediyorum.(erkek yazarlar,isterseniz eksileyin ama haksız mıyım yani?)
(bkz: abazan)
tek elle yazıyor olması muhtemeldir.
abazan ve abaza ayrımını bilmeyen biri tarafından yalvardığını sandığı abazandır. ayrıca bu kadar çok abazanla ne işin olur, bunlar nerden eklerler, niye hep seni bulurlar soruları da ayrıca düşündürücüdür.

(bkz: abazan abazan ı çekermiş)
chat ortamı abaza muhabbetidir. sanal ortamda erkek arkadaş aramaktır, ne idüğü belirsiz insanlar ile ikili diyalog kuracak kadar kızana gelen kız.
aklının askısından çıkıp bir yerlere yuvarlandığı insan tipidir.. hı? insan?
tienes cam? valla türk kızlara yapmıyorum.
açtığında elektrikten ya da sudan bir şey eksilmiyorsa, o abaza diye tasvir ettiğin arkadaşını mutlu etsen ölürmüsün be ablacım.
çükü olan kimsedir. kızmak yerine freud'a kulak vermek yerinde bir davranış olacaktır. zira üremek yegane yarına kalma metodudur. tipik varoluş problemlerine varoş anlamlar yüklemeyin rica ediyorum.
abazandır.. adı üstünde de, cam açmayı bekaretini vermek sanan mal kızında ondan aşağı kalır yanı yoktur yani.. valla bak, zamanında kızların çoğu msn adresini vermeden önce temiz kağıdı istiyorlardı.. genelleme yapmak gerekirse, türk kızı, rus kızının yanında bu yüzden satılıyor.. onlar kadar güzel değilsin, uzun da değilsin, çakmalar hariç sarışın hiç değilsin.. e buna rağmen 'banane göstermemci olup, hint kumaşı' sanarsan kendini türk kızı başlığındaki gerçekleri okuyunca üzülürsün.. üzülmemek için değerinden fazlasına satma kendini..
camsız hayat çekilmez, inadına açtıracağım o camları.
günümüzde whatsapp/ instagram/ twitter isteyen abaza olarak evrimleşmiş ve abazalık ilkelerinden ödün vermemiştir.

eskiden bi de msn profil fotosuyla alakasız çıkan dengesizler vardı.
klişe yalanı da "ameliyattan önceki halim o yaa" gibi şeylerdi.
ey gidi günler ey.