bugün

gazetelerin üçüncü sayfasında kendine yer ayırtmaktır. bir x uğruna ne güneşler batıyor durumudur.
(bkz: sevişirken dondu)
(bkz: azimli abazan duvarı deler) *
o degil de surada okuduklarimi istatistige vuracak olursak 95% eril erzurum'daki kizin sex davetine kuskuyla yaklasiyor ve gitmiyor... E be kardesim kiz orada kuduruyor, sen burada abazan abazan dolasiyorsun... Bi rahatlayin be.
erkek arkadaşlarına hava atmak için yapılan davranışlardan biri ta erzuruma gitmeyi hesaplasak

(abazanın istanbulda olduğunu farzederek hesaplanmıştır.)
1. bilet: nereden baksanız 80 tl
2. konaklama ortlama 40 tl (en rezil pansiyonda)
3. yolda yapılan harcama 30 tl (min)
4.yemek prezervatif v.b harcamalar 50 tl

-toplam 200 ortalama (oda bnce min. değeri bu)

ama bunu yerine bir geneleve veya serbes çalışana git 200 tl ye gideceğinden daha iyi biri ile birlikte olursun (msn'de ikna çabaları ve zamanı da hiç saymıyorum bile. )
sözlük tarihinin belki de en kompleks başlığıdır. parça parça incelenmesinde fayda var.
(bkz: msn de bulunan kız)
(bkz: msn de bulunan kızla sevişmek)
(bkz: antalya dan erzuruma gitmek)
msn de bulunan kızla sevişmeye ta istanbul a gitmek le arasında hiçbir fark bulunmayan başlıktır.

hatta istanbul a gitmek daha mantıklıdır ki, erzurum da olanaklar çok daha kısıtlıdır.
kış aylarında yapılması çok daha mantıklı olabilecek aktivite. neden olmasın arkadaşım; bir taşla iki kuş neden vurulmasın, kış turizmi neden gelişmesin?

(bkz: kayak pistlerinde kayanlara prezervatif)
(bkz: sevişmek çin de bile vuku buluyorsa git)
(bkz: alın verin ekonomiye can verin)
erzurum'un buradaki stratejik önemini anlayamadım. diyelim erkek istanbul'da kız ankara'da sevişme mekanı erzurum mu olacak ?
(bkz: son kalan aklını sevişmeye giderken kullanmak)
(bkz: organ mafyası hikayeleri)
bunun 2.0 versiyonu verebilitesi yüksek bi kız için irlandaya gitmektir. *
neticesini merak ettiren bir mevzuat...
(bkz: into the wild) tarzı bir yaşama kendini kaptırmış kişidir sevişmek bahanedir. yinede dikkat etmesi gerekir.
(bkz: erzurum saatler sürer sevişmek bir dakika)
(bkz: hanım koş msn den kız çıktı)*
(bkz: bu bir msn klasiği)
(bkz: azimle sican mermeri deler)
can ve mal güvenliğini hiçe sayarak yapılan eylem.
Büyük cesarettir. Zira erzurum'lu dadaşlarının çükünü kesip, yedirme durumları vardır.
-hoşgeldin
+daha gelmedim öyle hemen gelmem ben
-tamam oha yuh amma abazanmışsın!
dere, eşeğin ayağına gelmeyeceğinden, eşeğin dereye doğru yola koyulmasıdır...

(bkz: yol yorgunluğu)
(bkz: kronik beyin yetmezliği)