bugün

forvet olarak aldık ama onun dışında kale hariç her yerde oynattığımız futbolcumuz. takımdan satarsak sağ bek olarak anılmasından korkuyorum.
konya maçında etkisiz elemandı. bunun sebebi iyi anlaştığı webo'nun kenarda olup kendisiyle benzer özelliklere sahip olan emenike'nin forvet oynaması oldu. oysa emenike sağda olsa bomba olurdu. sow,webo,emenike. ayrıca kendisi geçen sezon devre arasında webo'nun takıma katılmasıyla sola geçmiştir. kaleyi karşısına alıp oynamasıyla daha etkili de olmuştur. konya maçında emenike ile rol karmaşası yaşadılar. yanal sen bunları çözemezsin ya, bir dene bakalım.
şu fener'de harcanıyor... ah galatasaray'da olacaktı bu...
var gücüyle oynama çalışan ama takımın sisteminden ve diğer oyuncularından performansından dolayı başarısı engellenen adam. çabasının karşılığı bu olmamalı be.
bu adamı koy barcelona'ya oynamazsa namerdim
fenerbahçe gibi ruhsuz bir takımda harcanıyor.
futbolcu mu bu?

kim bu?

kaç para? geçmişinde neler yapmış?

futbolcu demeye bin şahit..

yokluktan büyüttüğünüz oyuncuya bakın.

komikler sizi.
Buralardan pılını pırtını topla git be kardeşim demek istediğim futbolcu. Yeri, hakettiğl takım burası değil. Takımıma artık üzülmüyorum ve ingiltere, ispanya gibi kendisini gösterebileceği, çok daha başarılı olabileceği bir yere gitmesini istiyorum.
Onundeki topa dokunamiyor, ondan sonra sistem mistem elestiriliyor ustunden.

Kardesim futbolcu her yerde futbolcu.

Alex sikler miydi sistem mistem? Gordugu yerden koyardi.

Yildiz dedigin oyle olur. Adami defans oynatmiyorlar ya amk.

Bahane bunlar, bahane. 3 senedir bos bos geziyor.
teknik ekibe trip atan forvet.
(bkz: rövaşata).
başarılı bir kaleci.
Geçen sene gibi bu sene de iyi başlayamayan can. Ama formunu bulduğunda yeniden ligin tozunu attıracaktır.
şuan sahada ne yaptığını bilmeyen futbolcu.
az önce kendisi dört kişinin arasından çıkmaya çalıştı. yahu adama götüyle gülerler.
Sol açıkta harcanan adam.
Arsenal karsısında tek basına savasan oyuncudur.
arsenal maçı sonrasında milliyet'e verdiği röportajda "Emenike geldikten sonra daha az pozisyona girdiğim doğru. Meireles ve Cristian gibi oyuncuların ilk özellikleri yaratıcılık değil." sözünü söylemiş tespityen futbolcu.
Fenerbahçenin attığı rövaşatalarıyla ünlü siyahi futbolcusudur.
cas kararından sonra liverpool transferi her an gerçekleşebilir.
eğer giderse fenerbahçe'de işler iyice çıkmaza girecektir. aynı şey yüzünden andre santos ve lugano'dan olmuş taraftarın bunu hazmedebileceğini pek zannetmiyorum.
Bugunku sivas maciyla kadrodan cikartilan oyuncudur!! Her seyi affederim ama Sow u gonderirseniz affetmem!!!

edit: takımlar karıştı, eskişehir çık aradan.
oruç tuttuğu için tam olarak hazır olmayan ve bu yüzden kadroya alınmayan futbolcumuz.
meyreleş, kadlec gibi gitmek isteyen bir diğer oyuncumuz. Giderse iyi olmayacak ama yapacak bir şey de yok. Yolu açık olsun...
takımın en değerli oyuncusunu kaybederseniz otomatikman şampiyonluğu da kaybedersiniz. ne yapın edin tutun şu adamı bir sezon daha amk.
yedi maçta tek golü var. sezonda toplam kırk iki maç yapsa altı gol eder.
işin gerçeği emenike ile sow'dan biri fazla. webo gariban ama onbirde mutlaka olması gerek. emenike yeni geldiğine göre sow gitmek isteyebilir. holmen ve webo ile ibb formatında ortalığın amına koyarız.

benim için özel bir futbolcudur. orası ayrı. ama gerçekler acıdır. kendisini musleraya attığı rövaşata golü ile hatırlarım.
selamün aleyküm musa. allaha emanet ol!