bugün

Tff fenerbahçe kadrosunda gözükmemektedir. Fbli yetkililer ek süre istemişler. ilerleyen saatlerde göreceğiz.

Eğer tff ek süre vermesse 2. Groptkreus olayı yaşanacak. Tff gsye ek süre vermemişti.

edit: eksi atanlar fenerli heralde. be dingiller benmi sowun lisansının çıkmasını engelledim. niye eksiliyorsunuz. yazık size.
biri dememiş mi " yemin ederim oynuyor ya allah kuran çarpsın ben gördüm " falan.
Lan bu ülkede şike yapan küme düşmesin diye yasa degistirildi amk. allah ın lisansı mı cikartilamayacak?
işin iÇinde uefa olmazsa bir punduna uydurur tüpÇü azizciğini kırmaz, uefa işi Çözecekse geÇmiş olsun kaldılar emenikeye ve şişkoya.
türkiye futbol fenerasyonu bir çözüm mutlaka bulur.
Fifa'ya ve Transfer sisteminde gözükmek de olup bir problem yoktur.

Resmi TFF Sitesinde gecikmeli bir durum olabilir.

Ancak Sow Fenerbahçe'nin artık sözleşmeli ve Fifa tarafından onaylı lisanslı futbolcusudur.

TFF En kısa süre de lisansı çıkartır.
Tff ye belli bir miktar harç parası ödenip süre uzatılarak çözülecek sorun.
Üzerinde durulacak iş değil.
kapucino şike yapan birinin cezasını çekmesini istiyorum. aksine kendi sucunu feto ile orten bir ovuspu cocugunu kımse savunmasın.
Muhtemelen Tüpçü Excel tablosunda verileri yenilememiştir. yakında düzeltirler.
araştırıp etmeden direk fenerbahçeye bok atanlar toplanmış hemen.
geçen sezon galatasaray a hemen hemen aynı olayda mevzuat uygulayan tff bakalım fenerbahçeye de aynı şekilde ''objektif'' davranacak mı. lisansı yetişmeyen oyuncu için bir kulübe oynatma izn verilmezken bir bşakasına verilirse daha da kimse çıkıp federasyonun tarafsızlığından bahsetmesin bir zahmet.
An itibariyle çıkmıştır.

Okonco goroskropts vokoso olobolor diyen 6slileri sahneden alalım.

Tff bize ek süre vermemişti, fenere verdi şikecisiniz sahtekarsınız diyen 6slileri sahneye alalım.

Ahuahihaiuha ulan varya ne ağladınız be.
merak edilmemesi gerekn bi durumdur. tff nin sitesiyle alakalı olması muhtemel sorundur. zira böyle rezillikleri bir tek 6s yaşar.
görsel

lisans mı çıkmamış. transfer sezonu mu kapanmış.

Edit: ne kadar gerizekalı insanlarla aynı yerde yazıyoruz anlamıyorum ki. Aptal kuyuya taş atar 40 akıllı çıkaramaz olayı tam da budur yani. Biraz araştırın yazmak olmak için yazmayın prim yapmayın amk.