bugün

kim olucak benden başka ..
kendisine "keskin bıçak" adlı şarkıyı armağan etmek istediğim yazar.*
bir süredir başlık sıçmaktadır, artık dursundur.
bir troll doğar ilk akşamdan geceden!
entrylerin sonunda ".." gördüğümde kendisi aklıma geliyor nedendir bilmiyorum. *
gün itibariyle 93 entry girmiş yazar.

arkadaş ben de bunu anlamıyorum ha; bir insan günde nasıl 100 entry girer. ya ben hiç bir bok bilmiyorum ya da bu tip arkadaşların her bir boktan haberi var.

yazın aga, aynen devam.
şu sıralar sol frame'de fena halde kasıyor.
ufak bi taş sekse yoldan çıkacak vesselam. bu kadar hız hayra alamet değil.

(bkz: sakin ol şampiyon)
kendisini moderasyona şikayet edebilirim. benim gibi düşünen 2-3 yazar da var gördüğüm kadarıyla.
adam başlığı açıyor, 1 cümlelik tanım yapıyor sol frame'in anasını belliyor afedersin!

her aklına geleni açma birader!..
illa ki de bir açılmışı vardır. kelimelerin yerini mi değiştiriyon napıyon?
sadece ısrarla ekşiden başlık aşırdığı için bile sözlükten şutlanabilir.
an itibari ile, sozluk, kendisi gibi bi yazara sahip oldugu icin kendisine nalet okumaktadir.

actigi ba$liklara biraz ozen gostermesini tavsiye ediyoruz ailecek.

(bkz: ergen)
(bkz: yeni yazar olmu$ ki$inin davrani$lari)
laubali yazar.. *
ilişkiye girmeden önce okunacak dualar diye anlaşılmaz ötesi bir başlık açmış ve girdiğim #10017340 numaralı entryden sonra bana attığı mesajda; sen(!) diye hitap edebilme cürretini göstererek görgüsünü falan fistan belli etmiş, hesap sormayı bibok sanan yazar..

girdiğim entryi anlamamış, burdan onunla beraber kamuya da bir açıklama yapıyorum:
yukarıda numarası verilmiş olan entrynin özeti: bunca yıllık yazarım ben böyle gereksiz, saçma başlık görmedim.
(#10073538)

neden sürekli kendi başlığını canlandırdığını merak ettiğim yazardır.

biraz özgün olsa yeni başlıklar açsa.
her ramazan ayı öncesi haberlerin sürekli "nasıl iftar yapılmalı? nasıl sahur yapılmalı?" tarzı haberleri önümüze ısıtıp ısıtıp koyması gibi bu yazarda aynı başlığı canlandırıp canlandırıp önümüze koymakta.

sürekli kendini tekrarlıyor. yazık.

ayrıca ne bu "sözlük içi ünlü olma hevesi" merak etmekteyim.
entryleri severek okunur.
kendisinin gemisi vardır.
(bkz: #10246163)