bugün

Önce haberi bir oku, anlamadıysan bir daha oku ondan sonra başlık aç.

görsel

Bir yazar.
Okuduğu haberi anlamayan.
Entrylerinde ısrarla darbe olacak deyip duruyor.

Fetö bağlantısı araştırmalı.
(bkz: yiğit bulut un sözlük rumuzu).
21 temmuz 2016 darbe yalanı hadisesinde halkı kışlaları sarmaya davet eden provakatör.

egm, ohal valileri defalarca açıklama yaparken hala devlet idareyi ele alamasin dercesine milleti tahrik ediyor. ohal aktrollere dokunmaz sanıyor galiba.
iddialara cevap:

1- sözlükte kullandığım nicki 5 yıl önce aldım ve özellikle değiştirmedim. 5 yıl önce gayet saf ve temiz duygularla çiçek böcek hayal eden bir gençtim. henüz dünya ve türkiye gerçekleriyle tanışmamıştım. insanların bu kadar çirkefleşip hainleşebileceğini bilmiyordum. hayatı günümüzdeki birçok genç gibi tos pembe görüyordum. bu nick işte o dönemde alınmıştır.

beni bu konuda eleştirenlerin hayatında tek dikili ağacı olmayıp milliyetçilikten dem vurması da gerçekten komik oluyor.

2- mesajları çok eskiden kapattım. burada bulunma amacım tanımadığım insanlarla chat yapmak değil entry girmek. bazıları gibi farklı arayışlar içinde değilim.

3- mehmets isimli ne idüğü belirsiz tip dün akşam bu başlık altında trafik kazasıyla ölmem için temennide bulundu. (temenni olarak mı kalacak yoksa tehdit edilme mi yaşayıp göreceğiz.) daha sonra her ödleğin yaptığı gibi yazdıklarını sildi. buradan savcılara sesleniyorum bana bir şey olursa sorumlusu o kişidir.
yaver takımının bir üyesi.
hep aynı özellikler; cehalet, yobazlık, hakaret...
yokolup gitmeleri dileğiyle.
Ak yalayan.
bana "her gördüğüne inanan saf" etiketi yapıştıranlar ne yazık ki kendilerini ve bağlı oldukları zihniyeti görmezler.

avanak avni, doğan medya, fetö medyası, sözcü, cumhuriyet 7/24 yalan haber manipülasyon, iftira, tehdit, şantaj vs yapıyor. tüm bunları görüyorlar, biliyorlar ama gıklarını bile çıkarmıyorlar. çünkü yalan da olsa o yazılanlara inanmak istiyorlar.

bu medya organlarının her yazdıklarını, her söylediklerini sorgusuz sualsiz köle gibi kabul ediyorlar. chp "hdp'ye oy verin" diyor ve bunlar da sorgusuz sualsiz kabul ediyor.

ya insan hiç mi düşünmez "desteklediğim parti neden terör partisi için oy istiyor? neden eli kanlı örgütün uzantısı hdp'ye oy vereyim?"

işte koyun deyince de hemen kızıyorlar. bu durumda koyun değil misiniz? yoksa köle mi demeliyiz?

ayrıca bazıları bana"göz göz göz" diyerek herhalde büyü yapmaya çalışıyorlar.

ben de onlara "yallah cinler yallah kış kış cinler kış kış" diyerek kendimi korumaya alıyorum.
pkk propagandasıyla savaştığı için silik yiyebilecek yazar tanesi. sözlükteki pkklılarla mücadele ettiği yetmediği gibi şimdi de moderasyonla mücadele ediyor.
madımak katillerini, yusuf yerkel'i, ensar vakfı'nı, barzani'yi, hüda-par'ı ve mehmet cengiz'i vatansever görüyor herhalde.
kendini (tövbe haşa) yaratıcı yerine koyanlar bir ibadetin kabul olup olmayacağına karar verebileceklerini sanıyor. sen kimsin ki buna karar verebiliyorsun?

ateist ya da satanist olabilirsin günahın kendinize ama kendinde Allah' mış gibi haklar görürsen orda bir dur derim. önce haddini bileceksin. sen tüm evrende toplu iğne ucu kadar bile yer kaplamayan bir insansın bu kibir neyin nesi? bu nasıl bir zavallılık!!

zaten bu sözlükte en çok dikkatimi çeken cahil ve hiç bir bilgisi olmayanların fikir sunabilmesidir. bazılarının bu konudaki özgüveni aynı tenekeye benziyor. içi boş ama ancak gürültü çıkarıyor.
muşmula suratlıların, küfürbazların, iftiracıların çekemediği ve bunlarla mücadele eden yazar tanesidir.

bu şahsiyetsizlerin beyinleri küfürden ve iftiradan başkasına basmaz.
bunların yeni bilgi öğrenmeleri imkansızdır çünkü beyinleri dümdüzdür, beyin lobu içermez ve sünger işlevindedir. o yüzden hiçbir işe yaramazlar.
bunun hakkından gelecek 3 yazar var.
1- flat head.
2- türk torunuyum ben
3- yarınlara kaldi.
ölümden, tehditten korkuyor olsam bu kadar açık ve cesaretle yazmam. Allah son nefesime kadar doğrunun ve hakkın yanında durmayı nasip etsin.
keşke meşaşlara kapatmayaydı kendini de meşaşla atmış olaydım orası yannış yazılmış editle diye.

"inan salaklar olduğu sürece daha çok plan yaparlar uygularlar da."

inanan olacaktı.

editten sonra bu entry çöpe gidecektir.