gördüğünüz an arındır alın bunu.
oyuna ilk başladığımda oynadığım destek karakteri. o kadar ki kötü oynadım herkes tarafından linç edilmiştim daha da oynamadım zaten.
Q su son seviyede adı kalma uyarısı çıkarıyordu zamanında.
Q'sunu sürekli boşa atıyorum acemi olduğumdan.

W'si çok iyidir.
(bkz: rafik schami)

yazar o kadar underrated ki beni tanımayan bilmez bence.
oynarken q tutturduğumda içimde havai fişekler patlatan LoL şampiyonu.

karakter güçlü bir destek şampiyonu. o kadar güçlü ki orman dönen bile gördüm. yalnız seslendirmesi, o iğrenç yamuk yılık eteği ve saçma dansı umarım en kısa zamanda reworklenir. zira morgana daha iyi çizilmeyi hak eden, rakipse oyundan soğutucu, takımdaysa ve iyiyse mutluluk verici bir karakterdir.
q’sunu yiyince gidip yemek yiyip geliyorum hero anca kendine geliyo.
main lol championumdur. Oynayabilenin elinde en kanser çar oluyor.
Lol'de iyi bir oyuncunun elinde yarı defans yarı atak kasıldığında ve agresif oynandığında takımı tek başına rahatlıkla taşıyabilecek şampiyondur.
karşımdayken en nefret ettiğim support.
Ustasının elindeyken üstüne support tanımam. E sini iyi kullanan morg her zaman iyidir.
merlindeki kevaşe.
Hayalet gelin morgana:
görsel
Support olarak main herom ama smart castte q tutturmak baya zor özellikle düşman dodgelamayı iyi biliyorsa adc nizden sürekli laf yiyebilirsiniz. Çok rage olup lane bırakmışlığım var kendisi ile.
bir ad carry olarak q'sunu yerseniz ağzınızdan şu cümle katiyyen çıkar;

"ya böyle STUN MU OLUR AMINA KOYIM ya !!!"
karanlık esareti yiyince mutfağa gidip çayınızı alıp geri gelebileceğiniz süre kadar yere mıhlar. feci şekilde yetenek gücü hasarı vardır. oynamayı bilmeyen veletler destek rolünde oynar, şanlı kostüm gelince orman döneni bile gördü bu gözler. evet.
q skilini tutturamayan morgana ölü morganadır. q sizin cankurtaran simidiniz gibi bir şey gank atmaya gelen bi lee'nin tekmesini yarı yolda kesmek ve ona hayatı hakkında düşünmek için 2-3 saniye vermek sizin elinizdedir. lütfen q'nuzu doğru zaman için saklayın.
merlin dizisin kötü ve güzel kadını. nasıl kıskanıyorum belli değil.
en başta Iyi bi karakter olan, Sonradan kotulugu seçerek kral arthur ve merlin'e hayatı zindan eden efsanevi merlin karakteri.
Tf'lerde müthiş iş yapan herodur. Zhonya ile beraber ultisi tf'leri %90 kazandırır.
şanlı morgana kostümü eklenen şampiyon.
Ultisini tutturmanın zamanlama becerisi istediği hero. Q+w ile sağlam damage atar. Bunun yanında q aşırı derecede çok uzun süre stunlar. Yani yediyseniz ölürsünüz.
Kardeşimin ağzından günde on kere falan çıkan kelime. Sanırım lol ile ilgili bir şey. Benim aklıma kral arthur'un kardeşini getiriyor.
q sunu yediğinizde artık itemlere bakmaya başlayın.
lol karakteridir efenim. sup herolar arasındadır.