bugün

bir yeni yazar daha. ışığı kapatalım arkadaşlar.koştursun efenim sözlerine kanma. düşersin.*
(bkz: franz beckenbauer)
geçenlerde bir yazısını okuduğum ve okurken kahkaha krizine girdiğim büyük bir yazar. nasıl fark edilmemiş hayret valla. tebrik ediyor ve böyle güzel şakalar yapmasını rabbimden niyaz ediyorum. ahahaha şakası aklıma geldikçe kriz geliyor. süpersin.
çok sevimli bir yazar olmakla birlikte, beni hayallerini çalmakla suçluyor !
belki birlikte kitap yazarız he, ne dersin ? *
isim yapmaya çalıştığı gözlenen vasat bir troll. zira özgün olsa neyse.
yeni bir yazardır. sanırım benim sözlüğe adım attığım yaştadır. yani o zamanlar 5 ve 6. nesiller efsaneydi ama olsun. sözlükte büyüyen bi yazar olması dileğiyle.
Online co-pilot. Her transferi bana soruyor. Liverpool sayesinde ayaklandı, şampiyon oldu. Oyun moyun siktir et, adam uğraşıyor. Benim maçlarımı da dinliyor amk daha ne isteyelim?

Dediğin gibi, nice football manager şampiyonluklarına!
benim gibi celtics taraftarı olan yazar. celticpride.
Nickini sürekli paradise olarak algıladığım yazar.
11. nesil yazar hoşgelmiş. umarım nickaltı kasma kampanyasına katılır. (bkz: nickaltı kasma kampanyası)
eylemli konuşulmasını isteyen yazar. paltosu kargoya verilmiştir.
tam bir apaçi tam bir keko...şahinden kollarınıda sarkıtıyodur bu.her cümlenin sonuna ':D' koyar ukala ukala konuşur kendini bişey sanar. tarafımdan g*tüne konulmuştur. ko buna ko.
ramazan bayramını içten dileklerimle kutladığım yazar.
Sevdim lan bu çocuğu, siz de sevin.
özlenen.

Hani beraber atacaktik lan şampiyonluk entrylerini ? Hani beraber kutlayacaktık bu güzel şampiyonlugu ?

sanırım az kaldı bu dönemin bitmesine.

Gelince hesabını sorucam bunun senden.
Sözlüğün en şeker yazarı. Kalp kalp...
Sözlüğün hem en şeker yazarı hem en yakışıklı yazarı. *
diseli nick almış yazarlardan.
ikinizde cekilin ! money benim.
haxball'ın kurdu olan yazar. evet.
feykimdir silin .
sözlüğün nur yerlitaşı.
Sözlüğün irlandalısı.
Acımadan golleri sıralayan yazar.
yürüyüşe gitmeyen kendi tabiriyle 'ayol' kişisi.