bugün

türban takıp, başka hiç bir şey(i) takmamaları..
tabi bu söylediğim amacı dışında kullananlar için..
modern türbanlı diye bir şey olamaz. türban gericiliğin sembolüdür. o yüzden anlatım bozukluğu var. ayrıca türban bir giysi değil semboldür.
Açıklar daha az dikkat çekiyor la.

görsel

görsel

görsel
Kendini "mordern" diye tanımlamış, başımızdaki örtüye laf eden, hepimizi aynı kefeye koyan, dini görüşümüzü hoşgörüyle karşılamayıp her fırsatta bizim hatalarımızı dinimizin hatası gibi görüp laf eden geri kafalılarla karşı karşıya kalmaktır.
niçin örtündüğünü bilen (vücut hatları görünmeyecek şekilde geniş giyinmiş, başı örtülü, makyaj yapmayan) ve dünyada olup bitenden haberdar, okuyan, insanlara saygılı, örtüsünün ve ibadetinin shovunu yapmayan kişi.

not: hediye paketi gibi parıl parıl parlayan dikkat çekenleri eleştiriyorsunuz da, kocaman örtünen pardesü giyen kapalıyı eleştirmiyor musunuz?
olabildiği kadar gösterişli ve şaşalıdırlar. ama allah adını da agızlarından dusurmeyerek acık kızlara ovkunurler
Türban takmaları. Swh
Ahmet batman okumalari.
Mutlaka -gozlerinde degil- basortulerinin uzerinde bir gunes gozlugu vardir.
görsel

Edit: Namuslu ablalarımız.
Bana yol verdiklerini hiç görmedim ne yürürken ne de onlar arabada ben yayayken. iktidar yüzünden bir burnu havadalık bir ben bilirimlik, bir hadsizlikleri vardır ama inanın çok da bili bili. Ne de olsa olur da birgün iktidar giderse görücem ben o sözde başörtülüleri.
Lütfen ben yanılıyım.
Kendilerine yapılan tüm haksızlıklar türbanlı oldukları için yapılmıştır. MüslüMan memlekette zenci mağduriyeti yaratıyor adamlar, bravo.
At kadar rayban gözlük. Böyle suratın %75`ini kaplayacak kadar.
-ergence twitlerle dolu bir twitter hesabı
-tır farından farksız derecede parlak highlighter
-bordo ruj
-düzgün kaşlar
-iphone
-yuvarlak gözlük.
aga iki tane tanıyorum sürekli snapchatten nude yağıyor. ilk başlarda saçlarını atmaya başladılar bak dağıldı diye falan sonradan dekolteler gelmeye başladı. yani acıdım kızlara lan. ya sikik bi zamanda yada yanlış mekanda doğdular tek suçları bu.
Anladigim kadariyla turban takmalari makyaj yapmalari sosyal medya kullanmalari batiyor iste bunlar tayt giymediklerinden.
Pahali çanta. Gosteremedikleri yuzunden gosteris yapma handikaplarini gosterebildiklerini pahali secerek egale etmeye calisan patetik cabalamalar butununun vucut bulmus halidir turbanli bazilari.
kapalı baş, streç blue-jean, topuklu ayakkabı, bol makyaj.
üst taraf şişhane
alt taraf tophane olması.
Parklarda ve arabada sakso çekmeleri.
Son zamanlarda bol bol felsefe, tarih, sosyoloji kitapları okurken görüyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Şu aktrolleri, din bezirganlarını ve insan düşmanlarını aramızdan çıkarabilirsek, kendilerinin de bu hızda ve merakla devam etmeleri halinde, gerçekten çok iyi anlaşıp güzel bir ülke inşa edebileceğimize inanıyorum. Küçük bir umut ama hiç yoktan iyidir.
Oral seks konusunda çok başarılı olmaları...
Islamda türban yoktur demeleri.
bu aralar pek bi seksi gelmeleri.
kafalarına everesti dikmeleri.