bugün

kıskanıyorlardır yada beğeniyolardır.
aynı durumda bırakıldıkları için, etkiye tepki geliştirmişlerdir.
modern gözleriyle türbanlı kafaları taciz edenlerden pek te farklı olmayıp azalarak bitmesi gereken gözlerdir. özgürlükten, hak ve hürriyetten nasibini almamıştır bu gözlerin kapalısı da açığı da.
Kisaca biz cennete gitcez siz de cehenneme bakisidir. Malcadir.
kendilerini nasıl bu kadar rahatça teşhir ettiklerine şaşıran insan organı, bir çift.
aynı anda "cık cık" diye ses de çıkartırlar.
mantık hatası içeren bir betimlemedir.

bir; örtünmenin moderninlikle ilgisi yoktur. o kadın, allah'ın emrini yerine getiriyor örtünmekle. modernlik, dişiliğini her anlamda göstermekse, bedeninin her noktasını teşhir etmekse, m. akif ersoy'un dediği gibi hayvanlar bizden daha medeni o zaman...

iki; sen gelişmemiş beyninle onları "çağdışı bir insan" olarak tanımlama hakkını kendinde buluyorsan, o da senin hakkında bu şekilde davranma hakkını kendinde bulur.

aslında söylenecek söz o kadar çok ki bu durumla ilgili, modern(!) kafan alır mı acaba, merak etmekteyim.
türban takarak, allahın emrini yerine getirdiğini zanneden, zavallı gözlerdir.
türban saçı kapatmak için kullanılan bir nesnedir.türban göze örtülmez.onun için türbanlı göz olamaz.göze hiç türban mı örtülürmüş dingil.
Öncelikle modern demeyelim özgürce giyinenlere.
(bkz: esrarlı gözler)

(bkz: müslüm gürses)
Sadece türbanlı kızlar değil bütün kızlar birbirlerini hafiften kıskandıklarından başı açık kapalı herkeste karşılaştığım durum.
modern kızları taciz eden türbanlı gözler
birbirini siken cübbeli götler
kemalistiz biz deyip ağlayan faşistler
özgürlük isteyip öldüren caniler
kemik çerçevelerin ardından konuşan enteller
götünü kaldıramayan aklıselim sahibi gençler

vatan millet sakarya
yediğim önümde yemediğim arkamda
onu da yedirdiler aslında
sikilmiş göte olmazmış dava
insan ın nasıl bir varlık olduğunu öğrenme derdindeki meraklı gözlerdir.

şekil olarak kendilerinin de benzediğini kavrarlar ama anlama yetenekleri olmadığından modern kadınlar onlar tren misali izlenir.
çok dikkatli bi şekilde tepeden tırnağa süzerler. en çok merak ettiğim ise, "acaba içlerinden neler geçiyor"dur.
Yani kafası açık olunca modern, kapalı olunca gerici oluyor.
Şu iddianın, meali budur.
Bu da nefret suçudur.
Şu gözle taciz olayı da, hikayeden başka bir şey değildir.
alakasız laf. kimin gönlünü kim bilecek de taciz diyecek, o zaman açık kadınların da onlara bakması tacizlik.
bu gözler ve onların bakışına maruz kalanların gözleri tek bir şeyi görmez.
kadının kadına yaptığı kötülük kadar büyük kötülük yok şu dünyada.
o diyor ki aydın, modern kadın açık olurmuş. kapalılar onları kıskanmaktaymış. öteki diyor ki örtünenler zavallılarmış. beriki diyor ki kapalısı şaşkınlıktan bakarmış başı açığın kendini nasıl teşhir ettiğine.
ben kadınların yönettiği bir dünyanın daha barışçıl olacağını hayal ederdim ama erkeklerden hiç farkınız yok, hatta daha kötü durumdasınız. doğrudan şahsiyeti hedef alıyorsunuz yaralama adına.
şu başlık ve entryleriniz bunu gösteriyor.
ne denir ki, helal süper devam.
bu mantıkla modern kızları bütün herkes taciz ediyor o zaman. ülkecek modern kızlara açız evet, nerde bi modern görülse aha modern ohhşşş bakmak bile iyi geldi tepkiler alıyorlar, ben duyuyorum. eğer çok modern(çok modernden kastım orospuluk çizgisine yakınlaşma) olursanız affedersiniz yoldan primat geçse bile size bakar.

edit: düzeltme