bugün

(bkz: bayanla sex yapmak)*
çocuk olmadıktan sonra sorun yoktur.
(bkz: yılın videosu)
umarım yoktur böyle bişey. birlikte oldugu hatunla ilişkiye girerken bunu kayıt edebilen bünyeye hayret ediyorum. bu kayıtları seyrederkende kendini tatmin eden bnüyeyi ise 5 kez lanetliyorum.hiç mi o kızı ailesini düşünmüyorsunuz. 5 sn lik alacagınız zevk için koca hayatı söndürmek hangi erkekliğe sığar.
sözlük moderatörünün milli olduğuna bir işarettir.
(bkz: sevişen moderatör istemiyoruz)
sözlüğü kötü amaçları için büyük bir nimet olarak gören moderatörün gerçekleştirdiği eylemdir.
(bkz: sözlükte zevkli dakikalar)
http://www.swfcabin.com/swf-files/1290656764.swf
tiyo da verirse çok sevilecek olan moderatördür *

(bkz: sevişmeyelim de besleyelim mi)
olağan bir gelişmedir. üzerinde durmaya gerek yok.
zall ın popülaritesi ile kendine hayran bırakabileceği bayan yazarlarla yapması muhtemeldir.
ağzından mı öpmüş.
(bkz: moderatör olma şartları)
moderatör adam, sözlük yazarı bir adamla sekis * yapsa daha mı normal olacaktı uleyn? denilesi hödö, hep derim; sözlüğe geliş yolunda ilk dönemece lunapark yapın, sözlüğe olan hayranlık azalıcak diye, kimse dinlemiyor ki.
moderatör çükünün değişik olduğunu sanan yazara görsel bilgiler sunmaktır.
(#14008838)
moderatöre veren bizden değildir
(bkz: uludağ hadisi)
sözlük moderatörü bir beyefendinin sözlük yazarı olan bir beyefendiyle seviyeli bir aşk yaşayıp, seviyesiz bir biçimde sevişmesinden daha iyi bir durum.
(bkz: moderatorler hadım edilsin kampanyası)
gerçek hayatta parası ve gücü olana veren kadınlar yine şaşırtmamıştır.
doğaldır amk. onlarda insan. onlarında çükü var. zaten hepimiz ara sıra sevişebilecek bi dost kazanmak için üye olmadık mı? büyütmeye gerek yok yani.
Neden olmasın? Tecavüz etmiyorsa bence bir sıkıntı yok. Hatta gay ise bir erkekle de seks yapabilir. Bizi ilgilendirmez.
görsel
(bkz: armutun iyisini ayılar yer)