bugün

bana oldu. yemin ederim bana da oldu. demin oldu. durun güzel bi tanım yaparak formattan kopmayım. ya çok sevinçliyim lannn. isim vermeyim moderatörün birinin entry nosu verip ahahaha alem adammışsın diye mesaj atması durumudur. yazarını ihya etmesi durumudur. lan çok sevinçliyim amk. şimdi reklam olmasın diye o entry nosunu vermiyorum. ama mesajı açıp açıp okurum artık. ulan penisim 11 cm den 18 cm'e uzasa bu kadar mutlu olmazdım. mesajı içime sokasım geliyo lan. bilen bilir süpermiş bu...
lan olum yargara çıkaracak bir şey yoktur işte. doğal bir şeydir bu. dünkü bebeler gibi oley oley diye göt yırtmaya gerek yok. adam sanki kpss den 90 üstü puan almış gibi hava atıyor. hay kıçımın kenarları ya, altı üstü mod tebriğidir lan bu. mal mısınız nesiniz amk. bana da göster inanayım amk. hodri meydan hadi.
Dikkat çekici, bilgili entry ler girin size de olacaktır. Misal ben klasik müzik konusunda yardırmışım bir gün bir de baktım mesajda moonlight sonata, sakin ol onlar kültürsüz anlayamadıkları şeyi çekemiyorlar çok güzel yazıyorsun kaliteli demişti. Moonlight sonata 1 tanedir hehehe * burçdaşım hemi de. Sizi onore eden bir davranıştır, mutlu olursunuz.