bugün

Cep telefonundan sözlüğe girmek istediğinizde karşılaştığımız sorunların en büyüğü mesaj atamama sorunsalı. Yetkili bir abiye benzeyen birileri bu işe el atarsa bir sorunsal olmaktan çıkar ve pek çok yazarımızın işi daha da kolaylaşır.
Mobile Uludağ sözlükte mesaj alamama sorunsalı kadar yürek burkmayan bir olaydır.

Edit: başlık başıma.
Çaylak iz kaming.
Bizim Yaşamadığımız sorunsaldır. Kişisel bir problemdir.
Galiba sorun çözüldü. Mesaj atın bakayım kızlar gerçekten modlar çalışıyor mu kontrol edicem, çabuk.
abi balıkesir hakkında konuşursan elbette mesaj atamazsın. belki böyle bir il bile yok, yıllardır bizi kekliyor medya. yani ne bileyim uganda'dan görüntü alıp balıkesir diye yutturuyorlar falan.
sözlük kasıyor vatzap var mı?
"Sohbet edecekseniz whatsapp'a geçin sözlüğü meşgul etmeyin" uyarısıdır. Fazla yüklendiğinizde olur böyle şeyler.
ben de diyorum sol frame niye bu kadar hareketli.

lan siz var ya...

az değilsiniz çakallar.
Öyle bir sorun yaşanmamaktadır acaba reset atıp yeniden mi başlatsanız?
arkadaşlar günah olduğu için yaşıyor olabilir misiniz bunu? meme, bacak görselinden bıkmadınız mı? bakın benim mesaj kutumda böyle bir sorun yok. hatta haberim bile yok arızadan.

hadi inançsızsınız, karmaya da mı inanmıyorsunuz? bu kadar sabi sübyan, barzo, el tetikte beklerken bütün parsayı topladığınız için yollarınız kesiliyor olabilir mi?

maneviyat anlamında bu sözlük koca bir hayal kırıklığı. son sözüm de sana zall! bu durumlara el atmadığın için geçen sene zarar açıkladın. bu sene kara geçeyim istiyorsan bu eşitsizliklere son ver. son derece ciddiyim. ben ve 32 barzo yazar arkadaşım gereğini yapmak için bekliyoruz!