bugün

dikkatimden kaçmayan bir olaydır. son zamanlarda bakıyorum kızlar bu iki moda doğru akmaya başladı.
beyefendiler de kızların nick altına gidip entry falan giriyor.

la olum delirtmeyin adamı yakarım bu sözlüğü bak.

hem x ne lan? mka diye nick mi olur lan. amk küfürünün karışmış hali gibi mka.

sevgili sözlük kızları,

konum, kıdem, makam falan bunlar boş iş. bu adamları hiç gözüm tutmuyor.
Kukla bu sefer haklı. Evet.
Mka. Mustafa kemal Atatürk.

Ne acayip adamlarsınız. Kaşınıyorsunuz. Bir karıştıracak sizi bir gün birisi çözülemeyeceksiniz.
x i bilmem de mka nın nick altına bakmanız yeterli zaten. Yalama duvarı gibi. ama kızlara da kızmamak lazım. penisin de yetkilisi, makam mevki sahibi olanı sevilir di mi kızlar?

hiç ama hiç şaşırtmayan olaydır.
yanlış önermedir.

mka olarak 22 kişi takip ediyorum 8'i kadın (ya da biz öyle biliyoruz).

22-8= 14 erkek yazar.

durumu eşitlemek için daha çok kadın takip etmeli çıktım.
"sen bize ne demek istiyorsun ?" sorusuyla karşılık verilebilecek önermedir.

ayrıca komple yanlıştır, karalama kampanyasından farksızdır.

lakin bilmezler ki, güneş balçıkla sıvanmaz...
kuyruk yagi gör bunlari.
namus bekçisinin gözünden kaçan durum.
Oysa lookin i takip edecek ne vardı.

Pardon ama Kadınlar sözlüğün akibeti ile daha çok ilgilenmektedirler. (Bu sebeple ayın 20 günü çaylağım sağ olun ya)

Ben misal hiç yazmasam 15 adet irili ufaklı sorun vs bugu "böyle olsa daha iyi olmaz mı" fikrimi kendilerine iletmişimdir. Bir iki tanesi hariç hallolmuştur.

Aslında daha var ama utanıyorum yemin ederim, en son "sayın mka şunlar şunlar olmuyor acaba sorun mu var dediğimde"

kendisi "istersen telefona bir reset at ya da belki de dokunmatiği bozulmuştur." dedi. Artık adam nasıl bıktıysa.

Bazılarımızın aksine işini layıkı ile yapmaya gayret eden değerli ve de oldukça mesafeli arkadaşlarımızdır.
kendi adıma, kısmen doğru olan olaydır.
evet ağırlıklı olarak, hatun yazarları takip ediyorum. Sanıldığının aksine takip etiğim hatun yazarlar ile sevişmek istemiyorum, en azından hepsiyle değil.
Sözlüğü kimler yönetiyor diye düşündürür. Evet.
Arkadaşlar, elim bir kaza sonucunda öğrendiğim kirli oyunların neticesinde gerçekleşen takiplermiş, Üzgünüz. Kırgınız, Mağduruz.
(Bu arada x in şifresi gina123456 miş.)
görsel