bugün

Yusuf peygamberin karikatürünü çizmesi ve gelen tepkiler üzerine kapanmasıdır.

https://odatv4.com/islamc...kapatildi-08082021_m.html

On milyon kere yazdım, yazmaya da devam edeceğim:

Köpek yobazların partizanlık gayreti din gayretlerini fersah fersah geçmiştir.

iddiamın bir ispatını da bu başlık altında göreceğiz. Yobazlar ya sessiz kalacak ya da misvak'ı korumaya çalışacak. Aynı tipler bir sol dergi peygamber karikatürü çizmeye kalksa ortalığı yıkar.

Velhasıl Yusuf peygamberin hatırı siyasi hırslarının yanında hiçtir bunlar için.
Böyle bir karikatürü penguen çizmiş olsa koro halinde kendilerine küfür ediyorduk.

Biz işte böyle müslümanız...
Kesmişler seslerini şükür...eee ne demişler? Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar... herkesin kulağına küpe olsun.
feyk misvak dergisi kurup ardından peygamberi çizin insanlar gördükten sonra hesap kapatılsın. yer miyiz lan biz bu numaraları. yeter artık islam diniyle uğraşmayı bırakın uğraştıkça batıyorsunuz solcular..
Aslında ilk defa konuyla alakalı dogru bir tespit yapmışlar. Kadının beyanı esastır maddesinin olumsuz sonuçlarına dikkat çekebilecek birşey çizmişler, onda da tepki görmüşler. ilginç bir ülkeyiz, milletimiz herşeye çok farklı bakıyor gerçekten.
rumeli71 den sonrasını okumadım eminim doğrudur.

edit: ilk defa şaşırttın...
bazı dincilerin aklına misvakın hadsiz bir paçavra olduğu yeni gelmiş.
türkiye'nin kutsallarıyla alay edilirken susanlar biraz uyanmış.
zararın neresinden dönülse kardır.
Şu platformda o kadar karikatürlerine denk geldim, bir kez olsun mizah denen şeyin sağından solundan geçtiklerini görmedim.

Yanlışlıkla bile espri yapamıyor ibneler...
Boşuna çöp demiyoruz bunlara.
ilk defa gerçek bir karikatür çizmişler, onda da kapatılmışlar. bu siyasal islam'ın karanlık ve izbe mağaralarında neler dönüyor, anlamak imkansız, ve gereksiz; elbette.
Oha lan ilk defa düşünerek karikatür yapmışlar onda sıçmış sıvamışlar.

Allah belanızı versin.
Misvak zaten bok çukuru da benim anlamadığım bu peygamberlerin dizi filmleri felan yapılıyor, herifin surati da ayan beyan ortada, şimdi orada sorun olmuyor da karikatür de niye oluyor?

Bunların hazımsızlığı istanbul sözleşmesi, bunların hazımsızlığı kadının sosyal hayatı, çalışması, ekonomik güç kazanması. Hak hukuk göndermesi yapmak hikaye.
Madem bu yapılan yanlış, hz.yuzarsif dizisini de yasaklayın, kanal 7'yi de kapatın.