bugün

(bkz: gözleri kuduz şeklinde kızgın surat)

bildiyin rezillik ayol! terbiyesizliyin sik alası yane, yine içlerindeki kini nefreti dökmüşler. türbanlı kardeşlerimize saldıran kemalist tiyatrosu üzerinden. 7 bin 700 kişide beyenmiş.

neymiş efandım, ışıklı bir kuduz hanımefendi başörtülülere "huaaarrrr" diyerek mağsumane bir saldırı yabıyormuş, tam o sırada orada bulunun "beladiye kuduz ekipleri" ise hanımefendiyi vurup zeyirliyorlarmış!

rezilliye bakınır mısınız nonoşlar! bildiyin kuduz olarak nitelemişler nur yüzlü kamalist hanımefendiyi! pislikler, yabozlar, sizsiniz kuduzlar, at y*rakları!! ayhh, at y*ragı dedim özür dilerim!

ama inanın kendimde deyilim şu an, layik atağım tuttu. kasıklarım tir titriyor, basurum da aynı zamanda! hoffff, yether artıkın fallahi yeherr! biri bizi kurtarsın bu misfuck teröründen ayol!

nerdesin imamoğlu, nerdesin kızzz?! arada bir istanbula da uğra, uğrada üzül, oraya bir ünlem koy! ayhhh başımda başladı baq, hofff pıçak gibi saplandı ağrı! folqaan, folqaannn ertesi gün hapımı getirir misin nonoşum?

neyy, efandım ben mi gidip alayım, gün ay yıl dosyası üzerinde mi çalışıyorsun? ay bana bi şeyler oluyo, ayy yetişin, komşular yetişin, yetişinnn!!!

(img:#1934422)
güldürdü.
bu ülkede kuduzla mücadele olsa misvak diye bir şey olmazdı.
biz buna oksimoron diyoruz.