bugün

Abi bu yarışmalardan Hande Erçel ler dilan çiçek ler geçti bu yenilerde hiç ışık yok.ayrıca Eskişehir üniversitesi nde 10 dakka yürüsen bu videodakinden daha güzel kızlar görürsün.
https://youtu.be/-1wuICy9eys
Sebebi sosyal medya yüzünden bi sürü güzel kız görebilmemizdir.
hande erçel ler dilan çiçek ler sanki çok kalite amk.

o değil de sahiden eskişehir üniversitesi öle mi la?
Haklı olabilirsiniz çünkü seçenek arttıkça odaklanma azalıyor.
Bunların yanında Hande Erçel melek bence.
görsel
Ama sen başkasın bebeqim.
Ben günlük yaşantımda dışarda, kampüste falan bunlardan daha güzellerini görüyorum amk. Tamam hiçbirisine çirkin diyemem, haddim de değil zaten ama güzellik yarışmasına katılacak kadar da güzel değiller be abi.
kalite var mıydı ki düşsün.
kızlar güzel lakin hiçbirine tek başına işte 80+ milyonluk ülkeden çıkan bu yılki "miss turkey budur" diyemezsin. ortalama güzellik ve shop sevimlilikleri var resimlerde. boylar uzun olsun yeter demişler.

bir de olay şu noktadan sonra kayboldu ; estetik. ciddi ciddi burun estetiği olmayan yok gibi. geçen yılda derece alan bir kız vardı mesela estetiksiz fotoları yayılmıştı. bu güzellik değil kandırmaca. naturel olma şartı ve eğer söyleyen olursa yalan beyana yaptırım olmalı.
Photoshop konusuna kesinlikle katılıyorum çünkü suni ve seri bir güzellik yaratıyor. Zaten bütün fotoğrafları ve shopları aynı kişi yaptığı için hepsi birbirine benzemiş. Zaten günlük hayatta da insanlar artık birbirine benziyor. Bütün kızlar belli kalıplarda giyiniyor belli elbiseler belli tarzlar belli ayakkabılar. Küreselleşen dünyada ideal kadın tipi yaratıldı.
görsel
Eğer 1. Seçilirse kafama sıkarım.