bugün

188 boy ve sağlam vücuda sahip biri olarak;
Vücudu, boyu, kilosu normal sınırlardaysa yan yana durduğumuzda eğreti durmuyorsa, karakteri önemli Her şeyden önce, günümüzde adam gibi seven bir avuç insan kaldık, üzmek ve üzülmek için hayat çok kısa.
hatunun minyonellası makbuldür.
Kendisinde olmayanı isteyen bir insanoğlu daha...
(bkz: minyonların sevgilisi)
Gucunu ve erkekligini ispat etmek icindir. Kizin yaninda daha da kabarirlar. Bunlar bi de kizin kendilerinden fakir olmasini isterler.
Şimdi Burada birbirimizi kandırmayalım;

(bkz: işte bunlar hep seks)
milliyetçidir.

(bkz: uzunlar ve kısaların evlenmesi milliyetçiliktir)
Uzun boylu değilim ama 1.78 boyumla bende minyon kadınları daha çekici buluyorum. 1.55-1.65 arası kadınlar gerçekten çekici oluyorlar ne yapalım.
Sarıldığında saçları dudaklarıza gelir ve öpücük kondurursunuz en güzel yanı.
Türk halkının boy ortalamasını yükseltmek isteyen erkektir.
oğlum zaten uzun boylu kızlara yazamıyoz, bari minyonları bize bırakın.
1.86 lık uzun boylu fit olarak içinde bulunduğum durumdur. 1.75 lik havalı kızlar çatlasın, biz uzunlar olarak öyleyiz.
minyonların harekete geçmesine otuz saniye...

edit: eksileyen arkadaş minyon heralde...
uzun boylumuyum bilmiyorum ama minyon kızlardan hoşlandığım bir gerçek sanırım.
neden olmasıdır. hanım kızımızın boynuna ciddi ağrılar vermesi olağan.
(bkz: minyon kız çekiciliği)
Kendine güveni olmayan erk... kişidir.
(bkz: minyon candır)

(bkz: güzel zıplıyolar)* *
eysan ve cengiz gibi olmaktansa
emir ve feriha gibi olsun .
afedersiniz onun ben beynine... neyse ya demiyorum. 185 boyunu uzun sanan, bir de gidip minyon kızlardan hoşlanan erkektir. biz de 175 boyumuzla en azından topuklu giyince aynı boyda olduğumuz bir erkek arayalım.
1.50 olup ben minyonum da denilmez burada bir anlaşalım. Biz de ister idik uzun boylu kaslı sevgili fakat boyumuz 1.63 idi.
Minyon hatun candır.
1.60 kız kısadır kardeşim. en az 1.70 olmakla birlikte 1.75 e kadar yolu vardır.
Yazara sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca bize kısa kızlardan hoşlanıyoruz diye düşmanlık eden malum kişileride kınım kınım kınıyorum efenim.
ergonomi önemli tabi.