bugün

görüntü olarak komik bir çift olurlar.
kendinden ek olarak yapılmış kızlardan hoşlanan yazar beyanatı.
(bkz: draven)
evirip çevirmeyi seven erkekdir.
(bkz: shaquille o neal)
değişik fanteziler denemek isteyen erkektir. enseden tutup kaldırarak, ellerini ve ayaklarını birleştirerek ve benzeri.
Bir de bunların 'uzun boylu erkeklerden hoşlanan minyon kız' versiyonu vardır. Her ne kadar komik durdukları iddia edilse de kız kısa erkek uzun olduğu sürece idealdirler.
şimdi öpüşmeye kalksan bir daha eğil felan zor işler bunlar 5-10 cm kısası yeter bokunu çıkartmayın.
fanteziyle alakası yoktur. normal erkektir.

ademoğlu azizim, herkes kendinde ne yoksa onu arıyor işte. minyon kızlar, uzun boylu erkeklere hasta. uzun boylu erkekler, eli ayağı minicik kızları seviyor. sarışın kız, mutlaka esmer olsun diyor. esmer erkek, rus peşinde. kahverengi gözlü erkek, renkli gözlü kızlardan hoşlanır, renkli gözlü erkeğin böyle bir tutkusu yoktur.

ay resmen aynştaynım.
böyle görüntüler ortaya çıkmasına neden olan erkek.

görsel
görsel
1.83 ile dahil olduğum güruh.
Yemekte kimyon , yatakta minyon derler iç anadolu da. Belki ondandır.

Edit: uzun boylu erkek değilim.
ergonomi önemli tabi.
Yazara sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca bize kısa kızlardan hoşlanıyoruz diye düşmanlık eden malum kişileride kınım kınım kınıyorum efenim.
1.60 kız kısadır kardeşim. en az 1.70 olmakla birlikte 1.75 e kadar yolu vardır.
Minyon hatun candır.
1.50 olup ben minyonum da denilmez burada bir anlaşalım. Biz de ister idik uzun boylu kaslı sevgili fakat boyumuz 1.63 idi.
afedersiniz onun ben beynine... neyse ya demiyorum. 185 boyunu uzun sanan, bir de gidip minyon kızlardan hoşlanan erkektir. biz de 175 boyumuzla en azından topuklu giyince aynı boyda olduğumuz bir erkek arayalım.
eysan ve cengiz gibi olmaktansa
emir ve feriha gibi olsun .
(bkz: minyon candır)

(bkz: güzel zıplıyolar)* *
Kendine güveni olmayan erk... kişidir.
(bkz: minyon kız çekiciliği)
neden olmasıdır. hanım kızımızın boynuna ciddi ağrılar vermesi olağan.
uzun boylumuyum bilmiyorum ama minyon kızlardan hoşlandığım bir gerçek sanırım.
minyonların harekete geçmesine otuz saniye...

edit: eksileyen arkadaş minyon heralde...