bugün

Candır. Sevilir.
Nasıl diyor siz Türkler, "bodur tavuk her dem piliç"...
Pompa için idealdir. Pozisyon zenginliği yaşatır. Uzun boylu erkeklerin sevdiğidir. Immh.
Okan Bayülgen Deniz Akkaya ile beraberken sormuşlardı "Okan bey boy farkı sorun olmuyor mu?" diye. "Basket maçı yapmıyoruz o yüzden sorun olmuyor" şeklinde cevaplamıştı * maç yine var ama basket maçı değil arkadaşlar.
Milli piyango gibidir 40 yılda bir çıkabilir insanın karşısına en sevdiğim kız tipidir.
tatlı olmakla birlikte yere yakın olandan korkulur felsefesini de akla getirir ki mazallah hayat kaydırırlar.
sevmem.
ben benim yarim bana benziyorcu tayfadanım.
Sinirlendiği zaman çok tatlı olan kızlardır. Yalnız fazla sinirlendirmemek lazım surata yetişemedikleri için başka bölgelere vuruyorlar, olmuyor böyle.
Kedi canlarını onların çok tatlılar. Yanakların dan öpüyorum :*
Oltayı attık bekliyoruz bakalım.
minyon candır. uzun kızlar hele kemikleri iri ya da kiloluysa birde ayaklar bebe mezarı gibiyse harun abi gibi güreşçi gibi geliyor. ha çokta minyon olmasın bazı kızlar var aynı lise 1 ögrencisi gibi hoş değil. kadın zerafet timsali olmalı, nazenin olmalı. tahta gibide olmasın kıvrımda önemli tabi.
Diğer kızlara gore sarılması kucaklaması daha zevklı olan kız tipidir.
Odadan odaya kolay gezdirilirler. *
Çok tatlı olabilirler ama yılan gibidir bunlar dikkat edin.
(bkz: götü yere yakından korkulur).
buyrun benim.ewed
Küçük yapılıdırlar.
Orta boylu (pek uzun olmayan) zayıf kızlar minyon kabul edilebileceği gibi kısa boylu az biraz toplu (fazla değil) kızlar da minyon olarak kabul edilebilir.
Fakat çöp gibi zayıf ya da kilolu olmamak ve boyuyla çok uyumsuz olmayan biriyle beraber olmak kaydıyla boylu (devasa olmayan) kızlar; lise 1 öğrencisi gibi ufak tefeklere nazaran her zaman daha çekicidir.

Yalnız minyon hatunlarda bedene nazaran biraz büyük göğüsleri varsa yakışıyor ve çok çekici duruyor.
Seksidir tatlıdır güzeldir bir vücutta birçok özelliği barındırabilir.
Yaşlandığını belli etmeyince çok mutlu olan kızlardır. Her yerde yaşını söyledikten sonra inanmama, şaşırma tepkileri şuan çok sevindiriyor. Umarım hep böyle olur.
görsel
Yaşlarını göstermezler. Yani Oldukları yaştan on - onbeş yaş genç görünürler.
Çağırdınız geldik, buyrun ne vardı?
Minyonları evde zor tutuyoruz.
teoride şirin tatlı kızlar, ama pratikte uzun kızların sütun bacaklarını gördükten sonra ekmek veresiniz gelmeyen kızlardır.
anlayamadığım bir uzun boylu kızlara bok atma çabaları vardır bu arkadaşların. oysa uzun kızların minyon kızlarla bir alıp veremediği yoktur.