bugün

saç dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin uyarımasında kullanılan minoksidil etken maddesini içeren deri spreyidir. minoxil forte %5 erkekler, minoxil forte %2 kadınlar için önerilir, günde 2 kez 5 püskürtme olarak uygulanır.

prospektüsünde yazan bu yazlar dışında kendi tanımlamama geçecek olursak, yaklaşık 1.5 aydır %2lik olanından kulanıyorum. dökülüp yerine saç çıkmayan yerlerde minik minik saçlar uzamaya hatta gölge oluşturmaya başladı. sorunun büyüklüğüne göre 4-6-12 ayda yeterli sonuç veriyor. henüz 2 ay olmamasına rağmen sevinç içideyim.

en önemlisi bu ilacı bioxin, revigen vs vs gibi benzeri "kozmetik" ürünlerle karıştırmamak gerekir. bu tip kozmetik ürünler fda nonclinical laboratories tarafından saç gelişimine katkısı olduğu yönünde onaylanmamıştır. minoksidil etken madesinin saç çıkarmaya ve gelişimine yardımcı olduğu ise onaylanmıştır, bu sebepten minoxil forte gibi içinde minoksidil etken madde bulunan ürünleri kullanmak hem maddi hem manevi yönden daha faydalı.
(bkz: reklamları izledik)
2.5 yıldır kullandıgım sey , ilk zamanlar süper etkisi olmakla beraber zamanla eski halinizi alıyorsunuz
saçınızın dökülmesini durdurmakla durdurmamak arasında kalmış sprey.
Kullanan varsa yeşillendirsin ürünüdür.
Kullanan varsa mesaj atabilir mi?
sacinizda yer yer bosluklar varsa doldurabilir ama kendisinden yoktan var etmesini beklemeyin. su hic siyahlasmayan tuycuklerinizi uzatir siyahlastirir ama bos yerde lap diye sac cikarcagini zannetmiyorum ben de cikarmadi.

tavsiyem cok kullanmayin gunde bi kez yeter ama eksik de kullanmayin. kafadaki damarlari gozenekleri aciyor ilac eger kullanmayi birakirsaniz yine eski halinize donersiniz. ilk bi ay daha fazla dokebilir vazgecerseniz siz bilirsiniz dayanirsaniz sizi tatmin edebilecek bi urun.
Sakalım var ama bazı bölgelerde çok seyrek bunu önerdiler sakal için kullanan iyi veya kötü sonuç almış birisi varsa yeşillendirebilir mi?
Kullananlar mesaj kutumu işgal ederse sevinirim.