bugün

hali hazırda 7-15 yaş arası çocuk ve ergenlerin hemen hemen hepsini etkisi altına almış furya.
oyuncakcı da 95 liraya kocaman bir seti satılıyor. kırtasiyecilerde paketi 5 lira.
ilkokul çocukları arasında fırtına gibi esen furya. ne iştir, niye bu kadar ilgi çekti, anlamak zor.
atv'nin haberine göre bu furyayı başlatan lastikler kanserojen madde içeriyor.
ne yazık ki küçük kardeşimin içinde olduğu furyadır.
benim kardeşimin,kardeşimin sınıf arkadaşlarının,arkadaşlarımının kardeşlerinin içinde olduğu furyadır.
sadece benim kardeşimde olmadığına sevindiğim furya.
geçen kardeşim yapmış yollamış. canım ya. renkleri sikimde bile değil elimde gezdiriyorum sürekli.
benim kardeşimin adı furya.
Son dönemlerin popülerite aktivetesi. Hoş bir şey gibi gözüksede kol kılları olan için dert demek araya sıkışan kıllardan habersiz bileklik çıkarılmaya çalıştığında oluşan acı ile hissedilen tüm hoş duyguları nefrete dönüştürebilen bir furyadır
Ogrencilerimin yapip bana da hediye ettigi furyadan bir ornek vereyim dedm.
kardesiminde içinde bulundugu furyadır.
'ya bu da büyümüşte neler beceriyor.' dedirtir.
Geçen kardeşimin elinde gördüm karı mı olcan lan başımıza deyip basmıştım şamarı demek herkes yapıyomuş.
eskiden boncuktan bileklik, çam yaprağından süs yapıp satmak vb aktivitelerin yeni çağa uyarlanmış halidir. farkı ise şimdiki sistemde zengin işi olmasıdır.
Bizim evde geçeli 1 sene olmuş ülkemizde yeni başlayan furyadır. Çinli bi gavat icat etmiş bunu sonra avrupaya ordan bizim eve gelmiş bizim evdende emmoğulları teyze kızları derken ülkeye yayılmış. Yalnız küçük bir ayrıntı verecrk olursam bu minik icadın hedef kitlesi avrupa görmüş bu gözlerin hatırladığı kasarıyla 5-10 yaş arası çocuklar. Burada bildiğin evde kalmış, sınav kazanamamış kızlara ev kadınlarına hitab ediyor.

Edit: sadece bileklik değil miki maus bile yaptı bizim veletler.
Kardeşimin de içinde bulunduğu furyadir. Kendisi yapmakla kalmayıp eş dost akrabaya1 liraya satmaktadir.
Artık millet bileklik yapmaktan sıkıldı abi, geçen çocuğun biri beş tane birden gerip kafama attı lastiği ya.
Kar yağıyor aha aha diye tweet atacagınıza kedi evi yapın. O siktiriboktan bilekliklerde götüme benziyor ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar