bugün

enteresan insanlardır kendileri.
akşam üstü binmiş bulunduğum bir minibüste , şoför her türlü drifti yapmış , kırmızıda geçmiş, virajda yolcu almıştır, çılgınlar gibi sürmüştür.fakat inmek istediğizde her zaman bir kural bulup sizi 50 metre sonra idirmişlerdir.
garip garip egoları olan ve sinir kat sayısı trafikle harmanlanınca yanında durulmaması gereken insanlardır.
aynı anda araba kullanan, sağda minibüs bekleyen yolcu var mı diye kontrol eden bütün bunları yaparken de 50 lira bozabilen insanlar oldukları için saygı duyulması gerekir. işleri zordur.
(bkz: düt)
kadikoy pendik hatti ve tum minibus yolunda calisan minibusleride, soforlerinide teker teker egitmek lazim insanlik seviyesine yükseltmek için.
genellemeler yanlıştır ancak bazıları orospu çocuğudur. mesela yanında karısı olan adamla artist artist konuşmalar, araba paket vaziyette asfaltı ağlatmaya çalışmalar, elde tesbih teypte orhan gencebay kombinasyonu ile gereksiz bir dramatik hava oluşturmalar... daha neler neler. minibüsçü esnafı hafiften psikopattır gibi var olan genel algı dolayısıyla pek bulaşılmaz bu tiplere ancak meydan vermemeniz tavsiye olunur, adam olmayanı sikmek vaciptir. sikin efem.***
elinde kitap sırtında çanta sabahın köründe okulun önünde inmeye çalışan vatandaşa dahi kıllık olsun diye öğrenci kartı soran kişiler.
%85'i kürttür ve doğal olarak geneli sapıktır , torbacıdır , dolandırıcıdır.
Ağır abiler olarak tanımladığım ancak bu manzara görsel ile karşılaştıktan sonra haklarındaki düşüncelerimin değiştiği abiler.
Not: fotoğraf yan biliyorum ancak telefondan bu kadarını yapabiliyorum. Cahilliğime verin.
Nereye şikayet etmem gerektiğini tam kestiremedigim serefsiz magandalardir. Su an onlar yüzünden esenlere gidiyorum. Serefsizin biri hiçbir durağa uğramadan annemi ve diğer yolcuları ara sokaklardan gire gire esenlere kadar götürmüş. insana zorla kavga et diyorlar. Yemin ederim elim ayağım titriyor. Bu serefsiz oğlu serefsiz ceza alana kadar bu ısın peşini bırakmayacağım!!!!!!!!!!!