bugün

Bacak omuza yapılması gereken kızdır.
tam tahmin ettiğim gibi, yaşlıca olanın başı kapalı, kızda da laikçi tipi var.. hmmm.. güzeeell...

çomarlara iyi ekmek çıkar burdan!

mevzuyu türbana ben cekmiyorum. çomarlar çeker diyorum, yakındır.
helal olsun kızıdır. (bkz: akp döneminde olmuştur) *
yalnız abla sağlam karateciymiş. teknik sağlam.
Uçan tekme gören beğene tık, ben göremedim, ha kimsenin kimseye yer verme ile ilgili terbiye vermek gibi bi hakkı da yok, herkes senin örf adetini benimsemek zorunda değil.
Burda konuyu türbana, dine veya siyasi görüşe çekmeye gerek yok. Kızın yaptığı terbiyesizliktir. Sonuçta anası yaşında kadın.
sonra izlerim.
kudurduk amk.
40'lı yaşlarda bir türbanlı kadın 30'lu yaşlarda bir kadından yaşlı ve türbanlıyım diye yer istemiştir. ardından sözlü tartışma ve uçan tekme gelmiştir.
anası yaşında kadın da olabilir, aynı yaşta da olabilirler. bu tartışmayacakları anlamına gelmez. hee baya gereksiz bi kavga olmuş o ayrı bi konu.
olayların nasıl geliştiğini bilmiyoruz, kusura bakmayın ama anası yaşında ki kadın da sakin ve terbiyeli birine benzemiyor.
her iki tarafta da suç var.
kadının kıza "ben kendim için mi yer istedim, sana terbiye vermek istedim" sözü dikkatimi çekti. Ailesi dışında kimse kimseye terbiye verme hakkına sahip değil. yer vermedin sinirlendim deseydi daha inandırıcı olurdu. kız da aşırı tepki vererek haklıyken haksız olmuş. yazık.
orada olsam o kızı tokat manyağı yapardım muhtemelen. anası yaşındaki kadına hem hakaret ediyor hem de tekme savuruyor. haklı veya haksız. haklı da olsa bu şekilde hak aranmaz.
.mısikilesice bir terbiyesizin bulunduğu video.
bunun s*k*lmesi gerek, agresif hareketler sergiliyor.
chp li başı açık kadın türbanlı akpli kadına or*spu diyor.

ar namus kalmamış. chp li kadın nasıl yüzsüz nasıl yüzsün anlatamam. bir kadın bir kadına or*spu der mi? nerede kaldı kadın hakları özgürlük? hadi bunu geçtim insan insanı s*ker mi?

sıcakta geyikte yapılmıyor yazarken sıkıldım.

http://www.siyahkusak.com...015/01/cuneyt-arkin-1.jpg
Anası yaşındaki türbanlı teyze bol biipli konuşunca tekmeyi yemiş.
Olay baştan sona yanlış.
Genç olunca yorgun olunmuyor mu?
Yaşlı olunca saygısız davranmak normal mi sayılıyor?
El netice
Milletçe ruh sağlımız bozuldu.
Demezsem çatlarım,
AKP döneminde olmuştur.
şöyle karılara gıcık oluyorum amk cahil cüheyla tipler bende otobüste otururken bazen tip tip bakışlara maruz kalıyorum kalkmak zorundamıyım elin ayağın tutuyor düğünde halaydan aşağı inmezsin he tabi çok yaşlıya yer veriyorum ama olur olmaz insanlarada vermiyorum.
türbanlı olması şaşırtmamıştır.

kim bilir ne dedi de tahrik etti kadını o kadar.

kimse durduk yere o kadar sinirlenmez aq.
Kimse kalkmak zorunda falan değil, şu tripleri geçin, gerçekten ayakta duramayacak kadar yaşlı bi insana, bebekli veya hamile birine ve engelliye yer vermek zorunluluktur, bunun dışında 45 yaşında altın gününe giden kadına yer vermek zorunda değil kimse.
Fair play'e aykırı davranmıştır. Konu nedir, ne değildir bilinmiyor! 3 dakikalık karambol bir video. Kime hak vereceğiz kestiremiyor insan. Lâkin ben bir şeye takıldım. O tekme bildiğin sporcu teknesi. Zannedersem taekwondo sporunda kullanılıyor. Kız belli ki sporcu. O tekmeyi herkes öyle yukarıdan aşağıya indiremez. Öteki kadınla aralarında bir kaç kişi olmasına rağmen yine de tekme atmaya çalışmış. Hani savunma amaçlı yaptı diyeceğim. Ulan sporcu adam son raddeye kadar bekler, en son yapacak başka seçeneği yoksa kendini savunma amaçlı müdahalede bulunur. Bu kızın yaptığı tam bir magandalık. Hem ağız da son derece bozukmuş.

Burada şu haklı, bu haklı demiyorum. Tartışma konusu her ne ise, oradaki fiziksel münakaşa çok yanlış. o Tekme baya bir orantısız olmuş.
(bkz: toplu taşımalarda yaşlılara yer vermeme hakkı)