bugün

Başlığın doğrusu '' mini etek giyen kızdaki dünyayı ben yarattım havası'' olacaktı. Neden olmadığını söylemiyorum, sorun öğrenin neyse.

Mini etek giydiğinden bütün gözlerin onda olacağını düşünen kızın sözde havasıdır. Yukarı bakarak yürür, sürekli içinde bulunduğu durumdan mütevellit ''offf-pofff'' çeker, birsürü kişiyle mesajlaşıyorum havası yaratmak için telefonunun menüsünde gezer falan.

Halbuki bunlara hiç gerek yok kızlar. 3-5 abazan bakıyor diye kendinizi dünya üstü bir varlık olarak görmenize gerek yok valla bak.
metroda temel içgüdü havası yaratmaktadır bu kız..

galatasaray maçlarında seyrantepeye gitmek zorunda kalır inşallah..
mini etek giyen kız bu erkekte olabilir (ama olmasın) kendine güveniyordur.bacaklarına güveniyordur,güvenmese giymez dolayısıyla mini etek giyen kızda ki dünyayı ben yarattım havası olağandır.
ayrıca yaz geldi/gelecek hadi kızlar güzel bacaklar açığa.
(bkz: mini etekli kezban)
mini etek giyen kıza 'bizi sen yarattın' bakışı atan yurdum abazanlarının en büyük eseridir.
alt tarafı iki bacak görüyor adamın dibi düşüyor sonra bu kızlar niye böyle.
önce siz yüzeysellikten arının.
kişiliğe değer verin, öncelikleriniz değişsin.

et topluluğu odaklı olursan kadın da onunla prim yapar.
evet dar pantolon giyen kadının arkasından bakakalan embesiller için konuşuyorum.
mini etekle veya başörtüsüyle alakası olmayan durum.
"Yeryüzünde böbürlenerek yürüme; çünkü ne yeri yarabilirsin, ne de boyun dağlara erer, onlara erişebilirsin." (isra suresi 37. ayet)
Bacaklarına güveniyorsa giyebilir ve bu havaya girmesi normaldir.
mini etekle beraber bir de hafif makyaj ve saçlarına verdiği dalgalı stil ile özgüvenin kitabını yazma potansiyeli olan kızın havasıdır.
Seksi ise haklidir.