bugün

evet efendim...

mini etek giydiği halde, sağda solda ben bakireyim diye dolaşan kız tipidir. türkiye'nin sembolü, kuran'ın emri ve türk halkının yegane temeli olan örtünmekten habersiz olan kızdır. bakirelik konusu açıldığında mini eteğine bakmadan bakireyim diye atıp tutan kızdır. üç vakte kadar savunacak bir bakirelik mevzusu olmayacağını da bilen, fakat toplumun baskısına göre rol yapan kız tipidir.

bu tip kıza söylenecek en iyi cümle;

(bkz: hem dersini bilmiyor hem de şişman herkesten) bu'dur.

edit: imla.
Mini etekle, bekaret kavramını birbirine karıştıran yazar. "Tesettürlü" nice hanım kızımızı bilirim ki en marjinal en uçuk hayatları yaşadıkları söylenenlere bile cinsel hayatta takla attırırlar. Bir gel Ortaköy, Gülhane, Taksim dolaş da gör.
(bkz: mini etekten hamile kalmak)
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam in bir zamanlar sözlükte var olan karizmasini yitirmesine sebep olacak baslik.

namus kavramini bu kadar basit nitelendirecek bir beyin yapisi oldugunu düsnmemistim.*
p.s. : bazı kapalı kızların ayıplarını bütün kapalı kızlara mal edip terbiyesizleşemiyeceğim için özür dilerim.
kendisinin bakire oldugunu söyleyip kendisi gibi gördügü bakir erkekleri milli yapma çabasında olan kızdır.
bir de bunun erkek versiyonları vardır.
mini etek giyen bütün kızların bakireliğini kaybettiğini iddaa eden erkek
mini eteği bakireliğimi kaybetmek istiyorum diye yorumlayan erkek

vb.
uyarılması gereken kız. uyarıyorum seni, o mini etek üstünde olduğu müddetçe, bu gibi sapıkların* arasında tehlikedesin, kaç kurtar kendini...
tanımadığı insnaların günahına giren müslüman erkekten evladır.