bugün

bacakları sergileyen mini eteğin altına, üşüyen bacakları bir nebzede olsa sıcak tutmak için ya da sırf tarz oluşturmak için çizme giymektir. görünüş tam anlamıyla altı kaval üstü şişhanedir.
yerine göre hoş durabilecek bir kombinasyondur sadece eteğin ve çizmenin boyu iyi ayarlanmalıdır.
kadında sadece et değil gizem arayan erkeklerin görebileceği, gizli dekoltenin en cazip olanlarındandır.
+cizmeleri cikarsan tam super olacak
inanilmaz tahrik edici bir seksilik ornegi.
kışın mini etek giymenin mantıksızlığını ortaya koymaktır.
(bkz: kendi kendini yalanlamak) *
çizmeyle etek arasında kalan bölüm az da olsa tahrik unsuru çok yüksektir.
(bkz: mini etegin altina bisey giymemek)
(bkz: uludag sozluk teki yazarlarin sapik cikmasi)
(bkz: teşhircilik)
+hayvansın diyyy mi?*
(bkz: uludag sozluk moda servisi)
kadınsı bir güç gösterisidir.
sımsıyah bır etek uzerıne sıyah gomlek ve sıyah corapla tamamlanır, saclar topuz olmalıdır. ruj rengınde ıse kırmızı kullanılmalıdır.
(bkz: tadından yenmez)
gayet güzel bir görüntü oluşturur. mini etek sadece yazları giyilir diye bir kural olmadığına göre, kışın giyildiğinde altına çizme giymek kadar doğal bir eylem olamazdır.
dikkat çekmek amaçlı eylem. mini eteği kendisi için giyen kızların altlarına "fantazi klasiği" çizme giyeceklerini sanmıyorum. yazın giy istersen her terafın görünsün farketmez ama kışın çizmeyle kombinasyonu... tabi mini etekten kasıt ne o da önemli.
cinsel dürtüleri harekete geçirmek isteyen bir insanın giyeceği şeylerdir.
kadınlar birşey yapsa da zor zapdettiğim dürtülerim harekete geçse diye pusuda bekleyen erkeklerin gökte ararken yerde bulduğudur.her türlü sapkın düşüncelerinin bahanesi hazır karşılarında durmaktadır. normal insanlara göre sadece kıyafetten ibarettir.
seksapellikte sınır yoktur felsefesini benimsemiş kızların uyguladığı durumdur. dizime kadar üşümeyümde, götüm donsun sorun değil düşüncesinide benimsemişlerdir bu kişiler. iskoç erkeklerininde uygulaması gereken tarzdır.
şayet sarı çizme olmadığı takdirde göze hoş gelebilecek giyim kuşam tarzıdır.
70'li yılların modasıdır.güzeldir.
toplumun %99'u tarafindan orospu damgasi yemenin en basit yolu.
diz kapağı görünce boşalanlara baldır gösterip ağlata ağlata boşaltmaktır.
(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
(bkz: kaymaklı ekmek kadayıfı)
kızların severek yaptığı eylemdir.

(bkz: kendimden biliyorum)
ölürüm ben onlara ölürüüümmm.