bugün

eğer bir kız sürekli mini etek giyiyosa, o kız çirkindir ve sadece mini etek giyerek dikkat çekebileceğini düşünüyodur. ayrıca abazadır da.

eğer bir kız hiç mini etek giymiyosa kezbandır ve abazanın en önde gidenidir. ayrıca kendine güveni de yoktur.

eğer bi kız arada mini etek giyiyosa, bu kız muhtemelen azdığı ve abazalığının üst seviyelerine geldiği dönemlerde mini etek giyiyodur.

gördüğünüz gibi kızlar her türlü ağır abazadır burdan bunu anlıyoruz.
(bkz: ironiyi yanlış anlayan adam)
(bkz: bence sen uzaylısın)
(bkz: giysen bir türlü giymesen bir türlü)
bu yüzden siz siz olun sevgilinizi gerçekten seviyorsanız onun mini etek giymesine izin vermeyin.
not şakirt değilim.
bütün kızlar eksilemiş olsun canınız sağolsun
(bkz: seyfo! midyat! alın şu adamı)
aşağıdaki talimatlar düzgün bir şekilde uygulanırsa aşılabilecek sorunsaldır.

1- eteği bacaklardan yukarı doğru çek.
2- düğmeyi ilikle.
3- fermuarı kapat.
Türkiye sınırları içerisinde her cins açısından hakikaten bir sorunsaldır mini etek giymek.
(bkz: mini etekle karakter analizi)
Bencede mini etek giyilmemeli salı günleri.
toplumdaki mini etek giyen kadınları potansiyel abaza ilan etmiş insanlar yüzünden artık pek de yapılamayan eylemdir. silkelenin kendinize gelin yahu, yakışan giyer. size mi kaldı modacılık ya da kim neyi giyer tartışması yapmak!
mini etek giymek neden sorun olsun ki istek meselesi sorun değil bu.
istanbulda ataşehirde yaz sıcağında doğal ama adapazarı çark caddesinde giyilmesi sakıncalı etek olması sorunsalıdır. her şey dozunda ve yerli yerinde güzeldir. bekar ve güzelseniz, eteğinizde insani boyutlarda dizin 1 veya 2 cm üstündeyse, oturup kalkmayı biliyor, içine şort giyerek önlem alıyorsanız sorun yaratmayacak konudur. tatilde doğal giysi olup sorunsala dönüşmemesi gerekendir.
baya eksilemişler. kızlar ben sadece fikir belirttim bu benim görüşüm. ayrıca benim yanımda giyebilir ama bensiz bir ortamda sevgilimin mini etek giymesini istemem. ayrıca bu size verdiğimiz değeride gösterir bence..