bugün

bacakla etek arasındaki uyumsuzluğu anında yakalamış erkektir.
" deli mi neee ! " erkeğidir. erkeğimsi !..
yurdum erkeği değildir, nereli olduğu da kimseyi ırgalamaz.
derin kalça bölgesindeki salınım hareketlerine takılmıştır.
kusura bakmasın ama salak erkektir. insan gibi bakın abi, bunun ne zararı olabilir. dişi kişisine onay verici bakışları hissettirdiğiniz zaman, yani süzdüğünüz zaman o da bundan gururlanır. çünkü kadınlar güzel çekici olduğunu bilmek istiyor. peki siz napıyorsunuz? kadın sizi etkilediği için ayıplama ve etkinlenmenin verdiği azgınlıkla çirkin bakıyorsunuz ve kadın şöyle oluyor. "oha nasıl baktı? sikecekmiş gibi, sapık herif." bu da bence kadının toplumca küçük, alçak görülmesinden kaynaklı. yoksa yani erkek kadını etkilesin. kadın erkeği etkilesin. erkek ve kadın birbirine eş. gidip eşekle, köpekle mi üreyecez biz? eşeğe mi dekolte giyiyoruz?
Benim olacağı potansiyeli yoksa hiçbirine bakmam.
memecidir. bacak ilgisini çekmiyordur.
kesinlikle inandırıcı gelmeyen erkektir. mantıklı düşünün amına koyim. kadın dediğin bir sanat eseri. orijinal bir sanat eserinin bir parçasına bakmayacak olan erkek kesinlikle yalan söylüyordur. "bacak mı? o da ne?" ya, bi siktir git gözünü seveyim.

yoktur öyle bir şey.
http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
Bakmam.
henüz mala vurmuştur.
Az bakan ve çok bakan olmak üzere iki gruptur dağılın.
Duyar kasmayın ulan. Bakmak basit bir eylemdir. Hayvani bir bakıştan tacizden bahsetmiyoruz. Mini etek giyen kadına göz ucuylada olsa bakmayan erkek, kendisini güldürebilen erkeklerden hoşlanıyordur.
adamdir. olgun insandir. bakislarinin kendisine bir faydasi olmayacagini bilir... o yuzden bakmaz.
Ya toktur, ya yoktur. Evet.
1: Adam gibi adamdır.
2: Farklı cinsel tercihleri vardır.
3:Bakmıyo Ayağına yatıp evde fasion tv izliyodr.
Gözlerinde bir sorun olduğunu düşünmemizi gerektiren erkek tipidir.
göğüslere bakıyordur.
Maaşallahi vardir.
başarılarının devamini diliyoruz.
az önce masturbasyon yapmıştır.
sanki ilk kez bacak görüyoruz. her gün bacak görüyorum lan ben neyine bakiyim normal birşey benim için.
Bazı erkeklerin aksine adam gibi Adamdır.
Ilkin bir dikkat ceker dogrudur kimsenin inkar etmesine gerek yok. Cunku gayet dogal bir sey. Ama arzulayarak surekli bakmaya devam ederseniz orada bir sorun var demektir.
Ya bakınca ne oluyo neyin zevki bu dedirten başlık. Bacaktır yahu yürüme organı bir meme değil
Kördür o kör olmasa bakmadan duramaz.