kulanmayan hatta içine binmeyen kişilerin bok attığı araç, malzemesi bir nummaradır , motoru zaten bmwden yol tutuşu bir m3 gibidir.

motorun ısınmasından titremez motor vanaların sesidir o.
çoğu genç kızın hayali.sanırım, biz erkekler pek anlayamayız o yüzden.
önceleri hiç sevmediğim araba..ama şimdi öyle mi..gerçekten hoşuma gidiyo meret.

sahiplerini gerçekten takdir ediyorum aynı fiyata daha fonksiyonel ve kullanışlı bir çok araba varken bunun tercih edilmesi gerçekten zevklerini ön planda tutan insandır.
kırmızı rengi sarışın hatunlara yakışır...
aşık olunası araç.sürme de yanında yat hesabı.hatta bir gün mini cooper'ım olursa garaja bir yatak atmam gerekir.
bir gün mutlaka benim olacak olan araç.
zengin üniversiteli züppelerin vazgeçilmezi,
-mini cooperın var mı ?
-var abi.
-yaz minisini kendi getiriyor.insan gibi değil, hayvan gibi sürmeni istiyorum havyan gibi..!
-herzaman abi.
bu yıl istiklal caddesinde polis otosu olarak bulunan ve bolca turlayan araba markasıdır.
yeni olarak mini cooper countryman çıkmıştır. diğer modellerine göre yerden biraz daha yüksektir. ayrıyetten mini cooper s countryman 184 bg olup, 0 - 100 km/sa’e sadece 7,6 saniyede ulaşır ve azami hızı 215 km/sa’tir. opsiyonel daimi dört çeker sistemi, elektrohidrolik merkez diferansiyel ile motor gücünü akıcı bir şekilde ön ve arka akslar arasında dağıtarak dörde katlanmış go-kart hissi sunar. güzel arabadır ancak 72000 liralık fiyatı biraz can yakmaktadır. tabi yaktığı benzin de cabası.
en yakın zamanda almak istediğim araba. çalıştığım ofisin yanındaki galeride her gün bana sevimli sevimli sırıtan şebek. yanımıza yalnızlığımı da alıp gezmek istiyormuş benle. o öyle diyor.
hayalimdeki arabadır kendileri.özellikle kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun.
beyoğlu belediyesi'nin beyoğlu emniyetini kıskançlığından mı, bmw'nin reklamın bokunu çıkarmak amacından mı bilemesem de, bugün beyaz renk ve büyük puntolarla "beyoğlu belediyesi zabıta" yazılı açık mavi bir renklisini görünce durum bu araç hakkındaki tüm olumlu görüşlerimi baştan sona sorgulatmıştır.

-beyoğlu belediyesi: eğer ki emniyeti kıskanıp bir şekilde bu aracı edindiyseniz diyecek sözüm yok. rezillik anca böyle.
-bmw/borusan: isminle müsemme kal eğer reklamın bokunu çıkarmak adına sağa sola dağıttısan. bi tane de bana ver amk. şerefsizim benzinini kendim doldurur gezerim akşama kadar. bu ne lan, bi araba sevdik, sempatik dedik piyasa orospusu olduğu yetmiyordu ite köpeğe maskara ettiniz amk.
Cooper S modeli ile beni cezbeden araç.
Bir bayan arabası gibi gösterilse de, bir bayan olarak asla tercih etmediğim araba. Oyuncak gibi bir şey.
italyan işi * adlı enfes filmde bolca görebileceğiniz araba.
(bkz: alice cooper)
bmw 1 ve 3 serisinde kullanılan motorun kullanıldığı melek yüzlü bir şeytan.
turu çok zayıf yol tutuşu zayıf ölüme olan yakınlık bir adım.
sonuç : tek canı olan bir kahraman.
uzak durun.
görünüşüne bakılınca hiç de mini durmayan araç. bmw nin alt modelidir efenim kendileri.
italian job (italyan işi) filmini izledikten sonra hayran olmuştum, en çok istediğim arabaydı. ama şimdi sıradanlaştı, çok var etrafta.
küçük araba seven benim yeni favorim için (bkz: fiat 500)
kızlara en yakışan otomobil. taş olur genellikle içinde.
göstergelerini siktiğim.
mini, ilk olarak 1959'da üretilmeye başlamıştır. 2001 yılında bmw tarafından 2. jenerasyon otomobillerin üretimi başlamıştır. bu araçların ülkemizdeki distribütörü ise ; (bkz: borusan otomotiv)
aldığınız fiyat kadar da kenara koyduğunuzda (masrafları ve yakıt için) tam genç arabası.(kız arabası demeyin poponuzu keserim).

2006 model (2. nesli) için konuşmak gerekirse tam anlamıyla insanı hayattan bezdirir.
normal siyah arabalar da böyle midir bilmem ama, sabah yıkatırsınız öğlene bombok olarak görürsünüz, böcek siyahının laneti midir nedir anlayamadım. hiç yaramadı bana.
araba çalışırken, herşey tıkırında ama bir bozulduğunda veya bakıma girildiğinde borusan insanın iliğini sömürecek ölçüde fatura veriyor elinize.

tamam gezmesi, kullanması, hızlanması, karizması yerinde ama sattığım güne şükürler olsun dedirtti bana.
Oyuncak gibi her bayanın bir kere hayranlığını dile getirdiği şirin araba.
kafaya koydum bunla takasa gircem. birazda mini takılalım. *