bugün

pikaçu dövmesi ne lan?

dövme dövme olalı böyle zulum görmedi. yanımda çalışan ilkokul mezunu çocuğun kolunda da pikaçu dövmesi var.

altına da nike amblemi yaptırması gereken yazar.
Hacca gidip milyonların hacısı olmuş diyorlar.
ismail senin da çukulata bayramın kutlu olsun

kavurma bayramında beni de unutma

çift porsiyon olsun.
bu şizofren yaşıyor mu halen daha.
Seda sayan?
Twitch yayıncısı olmuş diye bi söylentisi olan yazar.
varoştu ama olsun iyi kızdı.

bu da böyle bir entry'dir.
En son diktirip türban takmıştı. Sanırım müteahhit koca bulmuş
Kendisi twitch'te fena olmayan bir izlenmeye sahiptir.
Cardi- b.1
https://www.youtube.com/watch?v=m19V4G89ln4
hayret lan nerde bu, evlendi herhalde amk :d
twitch çalıntı kredi kartı olaylarında adının geçmesiyle birlikte uludağ sözlüğün legal, illegal her masada olduğunu göstermiştir.
7 sene önce onlyfans yoktu tabi buralarda harcandı garibem.
görsel
15 yaşında karindesenjackinkizkardesi kullanıcı adıyla uludağ sözlükte dijital platforma gözlerini açmış troll bebek. 17 yaşında milyonlarin bacisi'na evrilmiştir ve milyonlarin bacisi ile daha genç yaşında sansasyonel bir kimliğin mimarı olmuştur. sol frame'den engellenerek hızı kesilmeye çalışılmasına rağmen durdurulamamış ve 2021 yılına gelmiş olmamıza rağmen onu bacı olarak tanıyan bir kitleye sahiptir. farklı kullanıcı adlarıyla inci, ekşi gibi platformlarda yıllarca yazıp çizmiş ve hayatının 5 senesini çeşitli sözlük platformlarına armağan etmiştir. Periscope ilk çıktığı zamanlarda başladığı canlı yayın deneyimlerini günümüzde twitch'te yayın yaparak geliştirmeye devam etmektedir.
Helal vallaha. Direniyor ısrarla.
6 sıfır atılmış gibi çıkmış ama olsun seviyoruz. Swh.
15 yaşında sözlüge üye olmanın övünülecek birsey olduğunu düşünmüş yazar. 17 yaşımdaki halimle surda yazsam ne rezaletlere imza atardım bundan ben de eminim bak. Insanlar şu zamanda 20li yaslarda oldukları halde sözlükte hala ergen atak gecirirken o yaslarda burda koca koca adamlara laf yetistirmek davranıslarda dikkat cekici olmaya sebep olur. Amacın bir marka olmaksa yolun açık olsun bence yeterince güzelsin ve gülüşün cok güzel bacım. Ama sözlüklerde tanınmak gelir kapıları açmıyor, acsaydı erector emekli maaşını bulgarda degil italyada filan ezerdi. Canlı yayın olaylarında basarılar ve bol kazanclar diledigim yazar.
Güzel işsizlik valla.

Pehh.
hani silik yazarlar geri dönemiyordu?
Vay be eski halinden eser kalmamış.
öldü diye duymuştuk.
Hoş gelmiştir. Ablasını pek dinler sözünden de çıkmaz.
sözlükte bir zamanlar sol frame i işgal ederdi. sözlük kızlarının nefret yazılarına meriçler laf yetiştirmeye çalışırdı.
hey gidi günler hey...
Valla ne yalan söyliyim sözlüğün gelmiş geçmiş en en taş hatunudur. Yüzünde farklı bir çekicilik vardı bu kızın. Troll mroll takılıyo diyolar da ben yazdıklarına çok bakmıyodum başlığa girip galeriye göz gezdiriyodum. Ne yazardı çizerdi hatırlamam. Twich miviç takılıyosa linklenmeye razıdır bu kardeşiniz.