bugün

Çoğunlukla rast geldiğim durumdur. Bahçeli çok oy kaybettirdi mhpye. kaymalar oldu.

kesinlikle ak parti'den bir oy artışı var bu bariz görülmekte.
Yok öyle bise beyler bizden akp ye oy çıkmadı.
gerçek bir ' milliyetçi, vatanını hakikaten seven biri' asla ve asla akpye oy veremez. çıkar guruplarına zaten de milliyetçi denemez. o kişiler hakiki akplilerdir.
benim elimin varmadığı eylemdir.ne yalan söyleyim o niyetle gittim.
Senin söylediğin kitle, zaten akpartili olup bir mhpliyle siyaset konuşurken kendini Türk'lüğe karşı konusuyormus gibi hissetmemek için "Kardes zaten ben de ülkücüyüm de bahceli yuzunden vermiyorum, turkes olsaydi kesin verirdim" diyen kitledir. Bahceliye bok atan arkadaslar da bir baksın türkeş zamanında en son %8le barajı gecemiyordu mhp. Bahcelinin geldigi ilk dönem %17ye yükseldi bunu da bir yere yazın.
şöyle birşey var:

(img:#879645)
(img:#879646)
(img:#879647)
türklüğü ayaklar altına alana oy veren geri zekalıların yapacağı iş.
En azından emanet oyları yolunu şaşırıp hdp ye gitmedi sizin stratejik oyunuz varsa bizimde var dediler hadi şimdi eleştirin bakalım.
(bkz: milliyetçi muhafazakar ve dindar seçmen kitlesi) dan itibari ile alga dalga yayılmakta. organize bir şekilde ülkücü sembolleri ve sözleri ile kurt işareti yaparak foto çekiyorlar. oyunu bu kardeşlerimiz bozarak tarihe geçecektir.

(img:#879656)
Akp sayesinde türk olmaktan kurtulduk diyenlere oy verip de kendini kurt sanan çomarlara has bir psikolojik bozukluk.

Sahi, siz kimin milliyetçisisiniz çomarlar?
ne milliyetçisi lan boş boş konuşmayın.
onlar türk milliyetçisi değil rant milliyetçisidir.

milliyetçilerin oyunu kime verdiği bellidir.
katil ülkücü diyen ecevitle koalisyon kuran, chp ile çatı aday çıkartan mı milliyetçi?

ahmet Davutoğluna 30 kere hdpye 2 kere laf atan mı Milliyetçi?
özlerinde milliyetçi olmadıklarının göstergesidir.
Gaza getirilip algi olusturulmaya calisma gayesinde olan, zitt kutupta oldugunu dusundugum yazar beyani.
Gaza getirilip algi olusturulmaya calisma gayesinde olan, zitt kutupta oldugunu dusundugum yazar beyani.
arap milliyetçilerinin ak partiye oy vermesi şeklinde düzeltilmesi gereken başlıktır.