bugün

5 veya 15 ay boyuncA KOMUTANLARININ aşağılamalarına mağruz kalmak istemeyen, onların kendisini kölesi gibi kullanmasına izin vermek istemeyen insandır. son 1 sene içinde şehit olan askerden çok intihar eden askerin olması askerin psikolojisinin ne durumda olduğunu göstermektedir.
Milliyetçi olmayan erkek dünya ahiret bacımdır.
ya milliyetçiliği, ya askerliği, ya da ikisini birden anlayamamış insandır.
Çelişkili insandır.
https://www.youtube.com/watch?v=6788v-mS5Nc
bir müslüman olup dinsizleri öldürmemek değildir.
kerkük'te, musul'da soydaşları katledilirken sesini çıkarmayan, milli bayramlarda resepsiyon düzenleyen tsk'da komutan postalı temizlemek istemeyen milliyetçi erkektir.
(bkz: ibne gibin puşt gibin bir şey)
Askerlik yapmayan erkek mi olur?
milliyetçi olmak yalnızca asker olmak değildir, bunu bilen kişidir. bilim ile sanat ile savaşabilir, ki bu çoğu zaman daha etkilidir.
Vatan millet sakarya diye gelip nöbet mıntıka angarya şeklinde askerlik yapmak istemeyen erkektir. Siz askerlikte ne yapıldığını sanıyorsunuz. Sanki savaş var da görev emri gelmesine rağmen kaçmış gibi başlıklar, entryler falan. Nasıl bir kafa yapınız var sizin, hayatta hep 2 şık yok anlayın şunu.
Ekleme: 3 yıl daha tecilim varken bozdurdum ve askerliğimi yaptım. istesem tecilimi daha da uzatıp bedelliyi beklerdim. Keşke askere gidince çıkıp savaşsak da boş işlerle uğraşmasak. Ama öyle değil, gidip görün.
Hep milliyetçisi yapsın; haini, kaypağı Nişantaşında otursun, Bodrum da iki lahmacuna bin lira hesap ödesin.
sözde milliyetçi geçiniyordur.
müslüman olup ırkçılık yapan kafayla pek farkı yoktur gözümde. Gollum gibidir, smeagol dahildir içine.