bugün

Tff'ye toplu mail ile başvuru mu yapsak diye düşündürten başlık.

Yukarıda yorum yapmıştım konuya ama onu da yeniden yazayım.

(bkz: Şenol Güneş)

Adam takımı dünya 3.sü yaptı. Kalktı karizmatik değil dendi gönderildi. Şu an ki durumu görünce de pek kullanma taraftarı olmadığım kelimeleri kullanmak zorunda kalıyorum.

Karizmanıza sokayım e mi?!!
(bkz: milli takıma yılmaz vural getirilsin hareketi)
şenol güneş'i trabzonspor'dan almaya türkiye'nin maddi gücü yetmez.

benim önerim mustafa denizli.
şenol güneş, tugay kerimoğlu ortaklığı.
joachim löw gelsin mına koyim. gelsin bir defa daha kovarız.

schuster, aragones, del bosque üçü bir arada gelsin.

ya da allah aşkına kulaklığını çıkarıp rıdvan dilmen gelsin.
paul le guen
(bkz: josep guardiola) * *
mustafa denizlidir. sağlık problemleri olsa bile milli takım o kadar yormaz mustafa hocayı.en azından disiplin getirir.
(bkz: ümit özat) *
(bkz: sabri sarıoğlu)
ulusal takıma antrenörlük önerisi,

ne garip, her mağlubiyetten sonra düşülen tuzak. sabırsızlık. olağan dışı beklenti. başarı sabır ister. oyuncu olsun idareci için olsun böyledir. mağlubiyet, ders çıkarılabilir ise belki ucuz galibiyetlerden daha değerlidir.
ben hiç bir eğitimimin olmamasına rağmen yılda 20 trilyon alan hiddink ten daha iyi kadro kurup oyunu okuyabilirim.oyun felsefemiz korkaklık değil çık oyununu oyna olur en azından.
Öncelikle şu gerçeği kabul etmemiz gerekir;Türk milli takımının kendine has bir oyun sistemi vardır ve Guus Hiddink bu sistemi kabullenememiş;aynı zamanda istediği sistemi de oturtamamıştır.işte bu yüzden de mutlaka yerli hoca tercih edilmelidir.Ben bir isim zikretmek yerine gelmesi muhtemel hocanın Kazım,Sabri,Selçuk Şahin,Aurelio,Servet gibi adamlardan bizi kurtarmasını diliyorum sadece.
--spoiler--
milli takımlar teknik direktörü yılmaz vural
--spoiler--

şiir gibi mübarek.

öneri;

yılmaz vural.
tolunay kafkas.
şenol güneş
tek geçerim.
(bkz: rıdvan dilmen)
(bkz: şenol güneş)
(bkz: yılmaz vural)*
gerekeni rambodur. şöyle bunları disiplinle bir güzel adam eder.
malesef böyle bir teknik direktör yok. futbolu can çekişen türk milli takımı çareyi sihirli değneklerde aramaktadır. bir alt katman olan futbol kulüplerimizin altyapıları bu kadar içler acısı iken, ara dönemlerde başarılı olsak ta, sağlam bir temelle başarılar elde edemeyeceğiz.
(bkz: mustafa denizli)
(bkz: ertuğrul sağlam)
bu teknik direktörün unutulmaması gerekir, (bkz: http://www.youtube.com/wa...ailpage&v=uep7-gns4tc)
nurullah sağlam.
güncel Önemli Başlıklar