bugün

Her vatandaşın aklında olan şüphedir. Milli piyangonun oynattığı sayısal loto, süper loto, on numara ve şans topu dışında kendi adıyla her ayın 9,19,29 ve milli bayramlara denk gelen günlerde yaptığı çekilişler var. Milli piyango kendi adıyla yaptığı çekilişleri artık eski usül piyango biletlerinin yanında loto terminallerinden bilet çıkarmak suretiyle (sayısal sistem olarak) yapmaktadır. Bu loto terminalinden çıkardığı biletler ile vurgun yapıldığını ve bu paraların kendilerine çıkarıldığını düşünüyorum. Ayrıca mecliste önerge verilmesini ve bu konunun araştırılmasını, halkın umutlarının sömürülmesini ve birilerini zengin etme düzenine son verilmesini bir türk vatandaşı olarak her vatandaşımızdan aynı duyarlılığı göstermesini istiyorum. Çok şey mi istedim?. Savcılığa suç duyurusunda bulunmadan önce change.org aracılığı ile bu konuyu gündeme getirmek ve halkın desteğini almak istiyorum.

Gelin siz hiç üşenmeyin, ben size son 3-4 ayın Sayısal sistem Ankara vurgununu milli piyango sitesinden göstereyim.

28 şubat,
görsel

9 mart,
görsel

19 mart,
görsel

29 mart,
görsel

9 nisan,
görsel

23 nisan,
görsel

9 mayıs,
görsel

19 mayıs,
görsel

29 mayıs,
görsel

9 haziran,
görsel

19 haziran,
görsel

29 haziran,
görsel

9 temmuz,
görsel
0:00 2:52
BANA ÇIKMIYOR, KESiN ŞAiBELi.
şaibe demek şaibeli bir durum. insanlar çakma çekilişlerden çok emin. herkes piyango almayı bırakmış.
Keşke özelleştirilse de yeniden bir ümidimiz olsa. ..
kasa her zaman kazanır.
arada göstermelik bir kaç ikramiye dağıtıp milleti kekliyorlar.
Zamaninda atilla kart soru onergesi vermisti sans oyunlariyla ilgili. Büyük ikramiye 17 kez Ankara yeni mahalleye cikmisti. Birde antalya muratpasaya. Kesin bir șeyler dönüyor.
Gazetede okudum sans topu 4 yere cikmis, ikisi Ankara yeni mahalle ve çankaya Buda mi tesadüf?
Sayısal Loto'da kafaları karıştıran tesadüf
--spoiler--
"Çılgın Sayısal Loto"nun 1 Ekim 2022 tarihli çekilişinde "çılgın" bir tesadüf yaşandı. 90 sayı arasından çıkan 8 sayıdan 5’inin 43-44-45-46 ve 47 olması şaibe iddialarını doğurdu.
https://halktv.com.tr/gun...aristiran-tesaduf-695869h
--spoiler--
Biliyoruz zaten hırsızların kol gezdiği yerde piyango boş bırakılır mı.

Ülke deki çürüme çok büyük haberiniz yok.
Şuyu vukuundan beterdir derler. Milletin hayalini bile çaldı bu zalimler.