bugün

Solhaber portal sıçmığıdır.

Kalp soldan atar deyip bu milletin kalbinden haberdar olmayan soldan bi cacık olmaz.

görsel
Allah belanı vermesin. Ne pis bir zihniyet sahibisiniz ulan.
Sasirtmadi. Allahu ekber deyip kendilerini patlatacaklar sandim bir an.
milli takımı tutmama sebebidir. boşuna desteklemedik türkiye'nin rakiplerini.
Gericinin krali sizsiniz be ibneler. Sonra solcular bu ulkeye neden yararli olamiyor? Bu sik kafalilikla nasil olabilirler ki?
ulan arkadaş sanki haçlı seferine falan çıkıyorlar.

ya allah bismillah ne yaa.illa ki müslüman toplum olduğunu belirtmek zorunda misiniz...

not: ataist falan değilim..
Sahada ki futbolcuların ve taraftarin motive olmaya ihtiyacı vardi. Ve bunu en iyi bando eses ve ya allah bismillah allahu ekber tezahurati yaptı.
Bütün dünya bize ışidci der tabi. iğreniyorum sizden yobazlar yurtdışında itibarımız kalmadı !!
Allah sızların zoruna giden tezahürattır.
bu ne ya. ülkede iş sahibi işsiz oranı tavan yaptı aq.
Türkiye nin bu tezahürat ile savaşa gittiğini unutan gerici sayfa haberidir. Gericinin tillahısınız. Maçı aldık maçı.
Müslümanlığa dair her şeyden gerilen kişiler tarafından yapılmış haberdir.
Adamlar gerici kelimesini yanlış anlamış.
ateistim amacılar gelmiş, neymiş öyle rahatlıyorlarmış. iki gericinin rahatlaması bu ülkenin itibarından daha mı önemli?

müslüman'ım ve bu tezahürat gericiliğin daniskasıdır.
Türkiye'yi Rusya zanneden sovyetci paçavra haberidir. Türkiye müslümanlarındir, müslüman kalacaktır.
son nefesimize kadar; (bkz: ya allah bismillah allahu ekber) ulan...!
dinin milli bilinç ile hiçbir alakası yoktur varsa da şu şekilde olur. hiç kimse sadece kendi ırkının ürettikleri ile yaşamını sürdürmez. islamdan dolayı içimize giren arap kültürünü kendine göre yorumlarsın(normal, türkler etkileşim içerisinde bulunduğu tüm milletlerden bir şeyler aldığı için bugün türk kültürü çok zengindir.) ya da asimile(anormal) olursun.
bu ülkede ne zaman insanlar dinin bir tercih olduğunu idrak edebilirse o zaman bir şeyler başarabiliriz. milli maçta ya allah diye bağırmak mantıklı değil ama utanç verici de değil.
ingiliz döllerinin zoruna gitmiştir.
Orijinal hesap degildir. Amk mallari once bir arastirin bok atmadan.
Tabi çamur at izi kalsin degil mi?
Serefsiniz...