bugün

sürekli kampanya yapan market. kampanyalardan müşterilerin haberi var ancak çalışanların haberi yok. o yüzden sık sık problem yaşadığım market de olur kendileri.
içki satılan yerden kurban alınmaz, ama içki içenlerden alınan vergilerle yapılan camide namaz kılınır. dünyada islamiyetin en güzel yaşandığı ülke Türkiye bir de ülkeyi beğenmiyorsunuz ibneler.
cam temizleyicisinde %50 indirim olan market. hemen 3 ağustos'ta gidip almalıyım! şu migrosun indirimleri beni benden alıyor valla. tam kritik dönemlerimde çok ihtiyacım olan şeyler indirime giriyor * müşterilerini tanıyıp neye ihtiyacı olduklarını tarattıkları bi sistem mi geliştirdiler acaba hhsdhfs hiç ıskalamadılar bugüne kadar *
An itibariyle migros kartı olanlara Fiskobirlik 3 litre teneke fındık yağı sadece 44.90 küsur. Gerçek bir indirim çünkü aynı firmanın aynı ürününün 1 litre olanı 25-26 lira arasında, 2 litrelik olanı da 51-52 lira arasında.
Bu arada fındık yağı zeytinyağından bile daha yüksek sıcaklıklara dayanıyor, yani sağlıklı da.

Gidip yağmalayanız ve ısrarla isteyiniz efendim.
Sadece alkol ihtiyacı olduğunda için başvurduğum market.
ilgili sorularınızı cevaplayabileceğim bir markettir.
macro center da dahil olmak üzere yazabilirsiniz.
bağımsızlık bildirgesi gibi fiş veren markettir.
sık sık kampanya yapan ve yaptığı kampanyalar oldukça güzel olan marketler zinciri.
Biraz pahalı olsa da her zaman en iyi ve kaliteli ürünleri sunan büyükbakkal. Manav reyonu favorimdir.
yıllarca süren alışveriş deneyimlerim ve incelemelerim sonucunda, ki ekonomik krizle daha da derinleştirdim, carrefour'dan daha ucuz olduğuna kanaat getirdiğim marketler zinciridir. a101, bim, şok olayına hiç girmiyorum, ucuzlar ama ürün çeşitliliği ve kalitesi açısından ne yazık ki sınıfta kalıyorlar.
Bu gün öğrendim ve şaşırdım, Havale falan yapmaya da başlayan marketler zinciridir.
Milletin aklına pahalı olarak yer etmiş market. A101, şok markete göre daha ucuz geldi bana.
ürün garantili.

3-5 kuruş fazla verip nerde olursam olayım tercih sebebi.
kendi ürünü nescafesi hariç çoğu ürünü kalitelidir.
Migros marketten diger migros markete para havale sistemi yeniliğini getiren market.
Kesilen komisyona bakınca kâr a zarar diken yeniliktir.
migros money kartım artık istanbul kartım için çalışıyor resmen. biriktirdiğim moneyleri istanbul kartıma yüklettim. beni bir süre idare edecek, sevdim bu işi migros helal sana.
Koç grubunun elindeyken biraz pahalı ama müthiş kaliteli ve kurumsaldı.

Şimdi a101’den Hallice...
kırtasiye ürünleri ciddi şekilde pahalı olan marketler zinciri.

malumunuz sezon geldi. alakalı alakasız tüm işletmeler kırtasiye pastasından pay alma derdinde. bir bakayım dedim fiyatlara aman allah'ım ne kazık ne kazık. müşterilerime göstermek için tek tek fotoğraflarını çektim. yazık insanlar buralara gelip ucuz diye ürünler alıyorlar. kendi esnafını bırakıp adeta buralardan gelecek kampanyaları bekliyorlar. fiyatlar ortada. bide utanmadan üste bir fiyat yazmışlar onun altınada money fiyat yazmışlar benim fiyatım ikisinden de aşağıda. yok finalde şey oluyor. gelip bana fiyat soruyorlar tüh yaa pahalı almışız diyorlar. güzel aplam ürün aldıktan sonra fiyat mı sorulur. ki oraya gitmek masraf, yakıttır e gitmişken yemek yenir ekstra gereksiz harcamalar yapılır. bunları saymıyorum bile. bide bu tipler gidip pahalı pahalı alırlar, bana gelincede pazarlık sünnet değil mi derler. apla sünnete kadar bir sürü yapmamız gereken farz ibadetler var bence onlara ağırlık verelim. ama tabi böyle diyemiyorsun. gaypta düşünceler sadece.
mahallendeki esnafın sana oniki boyunca hizmet verir, ağız kokunu çeker, gerektiğinde ücretsiz verir, borç verir, tamam sonra ödersin der her türlü fedakarlığı yapar ama insanımız marketlerden gelecek olan insertleri beklerler.
her türlü fedakarlık küçük esnaftan ama kazanan marketler, şirketler. üzülüyorum.
4246 marketi olan ve bu alanda 4. olan süpermarket.
Tazeyse eğer, çikolatalı donutları tatmin edici güzellikte olan market zinciri.
Küçüklüğümden beri sevdiğim tek market burası, son yıllarda bazı rezil durumlar olsada kopamıyorum.
tek bir ürün dahi alsanız destan gibi fiş vermeyi hala bırakmadılar. yahu o kağıda acıyan bunu düşünen biri yok mu içinizde.
illa migros kartı mecbur bıraktıran, olmazsa olmuyor o.
yarın çamaşır makinası deterjanlarında %25
tüm bakliyatların ikincisinde %40 indirim yapacak market benden demesi.
Daha bir tane bile mutlu çalışan görmediğim market.Hayır mutlu değilseniz mutlu olacağınız işte çalışın neden mutsuz mutsuz ömrünüzü tüketiyorsunuz ki...