bugün

atatürkçü market.
--spoiler--
Migros’un Türkiye’de sağlıklı yaşam ve bilinçli gıda alışverişi konusunda tüketiciye rehberlik etmeyi amaçlayan ve alanında bir ilk olan ‘Sağlıklı Yaşam Yolculuğu’ projesi, lansmanının yapıldığı Nisan 2018’den bu yana 1,3 milyon kişiye ulaştı.
https://www.sozcu.com.tr/...guna-cikardi-3660906/amp/
--spoiler--
Zengin gibi hissettiren market.
simple markasını da satmaya başlamışlar valla bu iyi oldu. “hava kirliliğine karşı” maskesiyle beni güldüren bir markadır çünkü benim için. hele bir de istanbul’da yaşıyorsanız, hayat bu yönden hepimize zor. gidip gelip gördüğüm maskeyi migros’un %50 indiriminde dayanamayıp alan bana ne demeli? *
Çeşit çok olmasına rağmen benim kasama hitap etmiyor.
son zamanlarda doğru düzgün simit satan tek yer(benim bulabildiğim) olmasından mütevellit beğendiğim market. Sokakta satılanlar iyice simit olmaktan çıktı aq.
ininalden 2 tl para kesip 1 - 2 tl ile oyunu alamamak.
benim gibi yemeye içmeye meraklı birisiyseniz 5-6-7 nisanda iyi gelecek festivali başlatıyomuş. beni nerden vurdu dersiniz? yemeeeek tabi ki!! ünlü şefler geliyormuş ve onlarla yemek yapabilecekmişiz. aldım biletimi bakalım, bence güzel bir deneyim olur. meraklısına duyurulur ayrıntılara ulaşmak isteyen olursa. https://migrosfestivali.com/
Yarın viskilerde indirim yapacak benden demesi.
230.9 milyon lira zarar açıklamış market zinciri.
Lan o fiyatlarla nasıl zarar ediyor bunlar? O market benim olsun zengin olurum.
ağbi nasıl zarar ediyorlar anlamadım.

ulan bizim köşedeki bakkal bile bir yılda kar üstüne kar etti yanındaki dükkanıda alıp cift dükkan yapacak.

eee koca migros binlerce şubesi var.

enteresan valla.
Migros da zarar açıkladıysa biz ölelim o zaman.
alkol satıldığı için çoğu dindar tarafından akrabalara "sakın oradan alışveriş yapmayın" dedirten market zinciri.

benim akrabalar öyle yapıyor.
Marketler arasinda musteri memnuniyeti avrupa standartlarinda olan tek market. Kipa ve tansaslari da satin almistir.

Tayyibin oglunun dediler bi ara ama bilmiyorum.
içine ne zaman girsem, burnuma domuz eti kokusu gelen market...

sebebini bilemiyorum...
indirim marketlerinde bulamadıklarınızı rahatlıkla bulabileceğiniz, fiyatları genel olarak indirim marketlerinden yüksek ama buna karşılık reyonları ve alışveriş ortamı daha temiz ve nezih olan türkiye'nin ilk marketler zinciridir. Bir dönem sendikalı işçi dahi çalıştırmışlardır. Eleman devamlılığı olarak hala en iyi markettir. Bazı zamanlar yapılan kampanyalar ile ürün bazında indirim marketlerinin de önünde yeralabilmektedirler. örneğin: 15 gün önce hazır köfte çeşitlerinde 9,90'a yarım kiloluk köfteleri sattılar.
ülkede göremeyeceğini bu markette görüyorsun
alamayacağını yine bu marketlerden alabiliyorsun (bkz: macro center)
adamlar sana kredi kartı taksidi ile imkan sağlamış almak zorunda da değilsin
ha istersen de kurbanlığın olması gerektiği gibi geliyor sana.

domuz etine takılanlara gülüyorum
burası iran değil ve ülkenin %99’u da müslüman değil.
domuz eti, ahtapot eti, sushi gibi satışlarımız gayet iyi gidiyor demek ki neymiş?
çamur atmayacakmışsınız

avrupa düzeyinde olan uber market.
domuz satmayı bıraktıklarından beri kara listemdedir.

yobaz market olma yolunda

bir gün bir baktın tabelelalar değişmiş

ve

yobazmar

olmuş

şaşırmam.
Fiyatları pahalı olan market.
kurban istismarı yapan laik market.

e noldu hayvan katliamı, hümanizm falan?
Türkiye'de ürünleri konusunda en güven duyduğum market.

Bazı ürünlerde fiyatlar pahalı ama market market dolaşmak zor geldiğinden sepete atıp geçiyoruz.
bir macro center olmayan, olamayan elim marketler zinciridir.
Macrocenter da migros undur.
içkimden aldığı vergiyle imam maaşı ödeyen devlet..

demek ki tüm namazlar iptal beyler, kesin bilgi yayalım.