bugün

Fırsatları takip ettiğinde ozellikle money puanlar ile kaliteli malları oldukça ucuza alabileceğin market. Takip etmek lazım.
size iyi gelecek.
Bir kilo muzu 7 liraya satıyorlar herhalde güney amerikadan uçak kargosu ile geliyor olsa gerek.
Değerli sözlüktaşlarım. Kedi köpek sahibi olabilirsiniz benim gibi ya da “lan gelip geçerken hep görüyorum şu tipsizi sevimli sevimli kuyruk sallıyor-bacağıma sürtünüyor” dediğiniz canlarınız var ise yarın migros mamalarda %50 indirim yapacak. içiyorsanız bir paket sigara ya da iki kutu efes parasına hadi birşeyler ısmarlayalım şunlara. Ha derseniz ki benim içkim sigara yok döner parası felan da kurtarır bir büyük kapalı ayranla gibime geliyor. Dünyayı iyilik ve güzellik kurtaracak. Hadi kurtaralım amına koyayım bir günlüğüne.
birazdan yola çıkıp alışveriş yapacağım yer.

kaliteli ürünün tek adresi. migros.
jet kasa diye bir nane çıkardılar. parayla rezil olmak deyimi yeniden anlam buldu aq.
Daha elit olani yine ayni kuruma ait olan macro center.ivit
Ülkede işini doğru düzgün yapan firmaların bir araya geldiği, mağazalarında satılan ürünlerin arkasında duran müşteri odaklı düşünen kurumsal bir şirkettir. Sanirim son zamanlarda pahalı imajını kalite algısını kırmadan kaldırmak istiyorlar. Kendi markalı ürünlerin fiyatları diğer marketler ile aynı fiyatta gözükmekte. ebroşür gibi uygulamalardan takip ettiğim kadarıyla böyle gözüküyor durum. Bence imajını bozmamali.
istediğin markaları ürünleri bulabileceğin sayılı marketlerden.
Alternatifi için carrefour.
(bkz: dostluk maması) bulunan ve 1 tl olan tek market.
Bira çeşitliliği için idealdir.
2015 yılı cirosu 28 milyar 486 milyon dolar olan şirket.
(bkz: iyi gelecek)
görsel
iyi iş iyi gelecek.
Diğer alışveriş merkezlerinden en belirgin farkı içki reyonudur. Fiyatları dışarıdaki büfelere nazaran daha ucuzdur.
bimeks'ten bile pahalıya sattığı teknoloji cihazlarıyla küfür etmeme sebep olmuş mağazalar zinciridir.
https://m.youtube.com/watch?v=bRy3M7D67BU
sular neden 85 kuruş acaba merak ediyorum?

bakkalda 50 kuruş, daha ucuz marketlerde 25 kuruş sular.
Abant su al 35 kuruş migrosta.
(bkz: serbest piyasa)
kazık market. evet.
2M olanları tercih ediniz: MM = Meme.
pazar günleri alışveriş yaptığım mekan.
bim'e gidip rezil olacağıma migros'a gider rahat rahat alışveriş yaparım daha iyi.
derin tarih denen saçmalığı satmama kararı alarak

tercih listesine girmiştir.

onu alacak olanlar da yobazmar a bi zahmet.