bugün

Dikkat çeken ayrıntıdır. Neden acaba? Diğer marketlerde varken Migros'ta yok. Ben hiç denk gelmedim. Evet.
Migros’tan alışveriş yapmama sebebidir. Sene olmuş 2019 kafalara bak. Evet.
sen alışveriş yapma lan ayı.
Ben pandemi zamanlarında bir kasiyere denk gelmiştim sadece, yanlış hatırlamıyorsam yalnız bir kez denk geldim.
Migrostan alış veriş yapmak için bir sebep daha. Marketten aldığım durexi nasıl türbanlı kasiyerden geçirebilirim.
Türbanlıların çalışması zaten dinen doğru değil.
migrostan alışveriş yapmama sebebidir. lafa gelince akp hayatımıza karışıyor mahalle baskısı len aq edebiyatı yaparlar.
tezi üreten sahs acaba kac tane migros subesi ziyaret etmis? kac tane calisan ile denk gelmis?

iskembeden üretmemek lazim tezleri.
Var arkadaşlar ben de şaşırdım ama var

70lik votka var mı diye sordum baktı yok dedi ben de göremediğim için sormuştum sonra gittim tekelden aldım.
Reisin Memleketinde ki Migroslarda bile yok olum. Dogru bir tespit olabilir. Oyle olmasa ilk burda olurdu. Hatta Alkol bile yok. evet Migrosta alkol yok.

(bkz: silivri)*
Son bikaç senedir var eskiden yoktu, carrfour ve migrosun icki satmaya tam gaz devam etmesi enteresan hukumetin gucu bim ile a101e yetiyor.
Abddeki super ve hiper marketlerden alkol temizleneli 10 sene oluyor turkiyede alkol satisi tam gaz devam , ilginç.
Size ne amk milletin başörtüsünden , nerde calistigindan, olsa ne olucak olmasa ne olacak? Bu anormal kafayı anlamıyorum vallahi. Hiç dikkatimi bile cekmemistir olup olmadigi.
Milletin sokakta din , başörtüsü filan umurunda değil. sokağın ana meselesi, gelecek sene de derinleşerek devam edecek olan-bizzat ekonomi bakanı da deklare etti- ekonomik çöküştür. toplumun sekülerleşmesi ve siyasal islamcıların dini ve manevi değerlerin içini dogmatik ve menfaatçi bir bakış açısıyla boşaltması dinin toplum üzerindeki etkisini tahminin ötesinde zayıflattı. islamiyeti oyuncakları olarak gören siyasal islamcıları da asıl kudurtan mesele, toplumu özellikle genç ve orta yaşlı nüfusu kendi kötülüklerine, çağdışı kalmış ihtiraslarına körü körüne itaat ettirememeleridir. daha çok kuduracaksınız. bu arada başörtülü kızların da ekseriyeti üniversitelerde tahmininizin ötesinde her anlamda seküler yaşam yaşıyorlar.
Türbanlıların her boka maydanoz olmalarına gerek yok.
art niyet aramamak lazım. tesadüfi bir durum. ultra lüks yaşamıyla dikkatleri çeken emne erdoğan'ın sarayındaki milyonluk yemek ziyafetlerine hep başörtülülerin denk gelmesi gibi bir durum.
görsel
görsel
yo sanki ben esenyurt'ta görmüştüm. hem kapalı açık ne fark eder. niye ayrımcılık yapıyorsunuz. hiç dikkatimi çekmeyen şey. bim'de de türbansız kadın da var ona bakılırsa.
O kadar kahroldum ki şimdi türbanlı arkadaşlarımdan birini Migrosa CV doldurtmaya götüreceğim.
boşuna algı yaratmayın. gayet de var kaç tane şube gezdiniz?
Türbanlı personel çalıştırmaları da zorunlu değil bu arada. Siz hiç THY’de türbanlı kabin memuru gördünüz mü?
Türbanlı her yerde olmak zorunda değil.
Hadi 50 senede bunun için mağdur olun.

Nasıl bir dümenin içine düştük amk şu cennet toprakları cehennem ettiniz, doymadınız.
Yalancı ve bölücülerin ortaya attığı iddiadır.
Her gün gittiğim migrosta sürekli farklı kapalı çalışan görüyorum. Boşuna gündem yaratarak bölücülük yapmayın.
Çocuklara tecavüz eden sapık tarikatların peşinden gidin.
artık var.
geçen skol bira sordum. öyle bir marka yok dedi.
teşekkürler migros.