bugün

standard liegein 20 yasindaki genc santaforu, hizi ve bitiriciligi on planda. Gelecek vaad ediyor ve oyun stili wilfried bonyye cok benziyor.
standard liege forması giyen genç yetenek. geleceğin en büyük yıldızlarından biri olacağını düşünüyorum. imoh ezekiel ile harika ikili oluşturdular.

edit: euro 2016'da da yardırıyor haylaz çocuk. aldığı 15 dakikalık sürede golünü atıp taklasını attı.
Artik marsilya'nin gol ayagi.

(bkz: droit au but)
marsilya ya transfer olmuş genç golcü. tarzı danny welbeck e benziyor. fm 14 türkiye liginde iseniz mutlaka alın. harika oynar ve satarsınız.
ya bu adam milli takımda oynamak için daha ne yapması lazımdı. marsilya'da harika bir sezon geçirdi. 22 yaşında sırtladı takımı alessandrini ile birlikte. o kadar gol at asist yap gel euro 2016'da yedek bekle. hemde lukaku gibi bir sığırın yedeği. lukaku son 6 maç 6 gol eyvallah ama ayağına gelen fırsat sayısı 100'ü geçmiştir. şu an oynanan isveç maçında lukaku'ya gelen fırsatlardan en az ikisini kesin kez gol yapmıştı.
hadi aslanım gir ve at golünü.

edit: ananı sikim wilmots.
chelsea'ye transfer olan futbolcu. gelişimine gün gün şahit oldum ve öyle benimsedim ki ben kendisinden daha çok sevinmişimdir.

görsel
chelsea fc ile 5 yıllık anlaşma sağlayan 22 yaşındaki forvet. bonservisin 33 milyon pound (39.3 milyon euro) olduğu söyleniyor.
22 yaşında ki genç futbolcu.Chelsea'ye gitmiş.Golcü ve hızlı bir oyuncu.Bakalım neler yapıcak Chelsea da.
görsel
Lukaku dan eksiği olan fazlası olmayan topçu.
Transfer politikana sokayım chelsea!
twitter'da pas yeteneğini 59 yaptıkları için easports'a sitem etmiş, gelen cevabın ardından pes indireceğini söylemiş futbolcu. daha sonra olaya konami de dahil olup pes 2017'de pas yeteneğinin 73 olduğunu isterse pes 2017'nin bi kopyasını gönderebileceklerini söylemiştir. viral mi bilmiyorum ama güzel olay.

https://twitter.com/offic...status/776399265350443008
görsel
bir batistuta değildir.
Git bi abdest al amk cenabeti ya.
artık kiralık olarak monaco'da .
Crystal Palace, Chelsea'den Michy Batshuayi'yi sezon sonuna kadar kiraladı.
Kongo asıllı Belçikalı millî futbolcudur. Şu anda Premier League'de Chelsea takımında forma giymektedir.
beşiktaş'a geleceği konuşuluyor. ghezzal - alex - larin - batshuayi dörtlüsü ligi darmadağın eder.
iki ayağını da kullanan bir futbolcu, hava toplarına hakim, hem tekniği hem fiziği iyi.

Beşiktaş iyi bir forvet kazandı.

27 yaşında, 182 boyunda.

Bu yıl en az 15 gol atar.
Hız var, şut var, bitiricilik var.

https://www.youtube.com/watch?v=BeF8HB-jyEU
kağıt üstünde iyi transfer. çıksın oynasın gerisine bakarız.
ılık deyolla!
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar