bugün

mişel fayfır.
29 nisan 1958 doğumlu amerikalı oyuncu. eskiden modellik yapar imiş.
1992 yapımı Batman Returns filminde catwoman olarak hafızalarda kalmıştır.
Mişel fayfır derdi eskiler. Sabun reklamında oynardı.
bir demet tiyatro da mükremin çıtır ın adına bestelediği şarkıyı telefon melodisi olarak kullandığı ve ısrarla "mişşell fayfır, mişşell fayfır." olarak telaffuz ettiği oyuncu kişisi.
amerikan sineması' nın en vurucu dişi aktrislerindendir. her ole yatkın fiziği, insanda yakınlaşma duygusu veren hafif çilli yüzü, asalet yüklü ince dudakları ve kızıla çalan teniyle bütünleşen sarı saçlarıyla hala zihinlerde kalabilen biridir.

(bkz: gizli gerçek)
görsel

görsel

görsel
görsel

The Hollywood Knights (1980) filminde ve 2018 Tribeca Film Festivali'nde.
görsel
yaşına göre çok güzel olan hatun.
Scarface filmindeki dans figürleri ilgimi çeken süper güzellikte oyuncu
dans için bkz: http://tumblr.com/xunamca5a
(bkz: michelle pfeiffer) doğrusu burada.
Ben bu kadar güzel bir kadın daha görmedim.
görsel
görsel
müthiştir .

adını mıh gibi aklıma yazdım. 56 yaşında ve hala kendisiyle çıkabilirim çekinmeden.
Israrla soyadını Pırefiyer diye okuduğum aktris. Halbuki Pırefiyer diye okunmuyor Fayfır diye okunuyor. Olsun Mişel Pırefiyer daha karizmatik duruyor.
bakınca insanın içini rahatlatan bi yanı var bu kadının.
ilk olarak scarface filminde kendisine hayran bırakan, daha sonra ise frankie and johnny filminde scarfacede olduğu gibi al pacino abimizle ilişki durumlarına giren, benim gibi sarışın severler için biçilmez kaftan olan aşık olunası hatun kişilik.
şarap gibi kadın derler ya işte bu deyim bu kadın için yazılmış. ama o scarface deki güzelliği yok mu?
güncel Önemli Başlıklar