bugün

yeni yazısı gelmiş allaha şükür daha bakmadım eli öpülesice insandır.
karl marx bir cinnidir ve das kapital'i de cinler yazdırmıştır derse hiç şaşırmam.

http://www.youtube.com/watch?v=B3rjJPJk9pc

sonuçta müslüman adam bu sikko. koskoca kuran-ı inkar edip de cin yoktur falan diyecek hali yok ya.

bu dinci ayağı, babasının ölümü sonrası yaşadığı travmadan kaynaklanabilir.

o tiple camiye gitsen çarpılırsın amk. saçları kestir de gel bakem !
bugün müritleri tarafından henüz övülmemiş efsane yazar.
anlattıklarını belgelere dayandırdığı ve bu belgeleri açıkça ortaya koyduğu için gayet takdir ederek okuduğum adam. büyük iddialar sağlam kanıtlar gerektirir. tarihin baştan başa yalanlarla dolu olduğu ve birincil amaçlarından biri olan objektiflikliği sağlamanın neredeyse imkansız olduğunu hala anlamayanlar varsa anlayanlar anlamayanlara anlatsın. sen de bana belgelerle gel sana da inanırım komünist panpam. kaldı ki komünizm de diğer ideolojiler arasında açık ara en çocukçasıdır. komünizmi bir sistem olarak ortaya atan insanlara kızmıyorum, onu bu derece el üstünde tutup matah bir şeymiş gibi altın tepside servis edenlere kızıyorum. insanların yönetimde olduğu bir sistem kokuşmaya mahkumdur. hele ki kutu kutu pense kıvamında bir ideoloji olan komünizm söz konusu olduğunda bu gerçek hepten ortaya çıkar.
http://michaelsikkofield....ovyetler-birligi.html?m=1

gerçekten takdire şayan bir yazı daha yazmış kişidir.

şahsi olarak bu adamı keşfetmeden önce 4chan'de politically incorrect bölümünde çok takılıyordum, bu siteyi bilen bilir her türlü konunun serbestçe konuşulduğu bir boarddır. bu herifin yazdığı şeyler ile orada konuşulan şeyler çoğunlukla benzerlik gösteriyor. tabi bu bir örnek, internet aleminde tor ağı da dahil olmak üzere pek çok bu tarzda tartışmalar döndüren site bulunmakta. yani komplocu avlayan koyunlar öncelikle internetin facebook ve twitter'dan ibaret olmadığını bilmelidir.

kaynaklarına gelince, bunları yayınlayan hükümetler zaten bunları kullanacak olan kişilere komplocu etiketini yapıştıracaktır ki burada belgeyi yayınlayan koca bir devlettir. belgeleri yalan olsa araştıracak olan kişiyi tam aksine yönlendirirdi yani normalde öğretilen tarihe. yayınlanan belgeler daha önce başkaları tarafından da bulunmuştur ufak bir araştırma ile bunlar bulunabilir. ayrıca bu belgelerle birlikte pek çok şeyi yayınlamaktadırlar. bunlar aradan çıkanlar sadece.

araştırma yapacak olan kişi aradığı şeyi er ya da geç bulur. nasıl buldu gibi salakça sorular sormak yerine sikkonun bu araştırmaları kaç günde yaptığına bakmalıdır kişi. adamın bu yazıyı yazıp bitirmesi iki ayını almış neredeyse. o sürede neler bulunur neler okunur, siz düşünün.

kendisinin de dediği gibi burada ona muhalefet edenlerin aksini ispatlayacak hiçbir şeyi yoktur anca onu nası buldun, başka komplo şöyle diyor gibisinden laf kalabalığı yapacaklardır.

arkadaşım yazı da kaynak da ortada. hani bariz kaynaklar olmasa, ucu açık olsa tamam eleştir de ulan daha neyine komplo diyebiliyorsun bunun? devamını araştır, aksini ispatlayabiliyorsan ispatla, bloguna yorumunu yapıştır. boş lafı kes.
bu arkadaş çok müslüman ya. müslümanların da söylediği bir klişe vardır hep. "kusursuz olan müslümanlar değil; islam." diye. o halde ben de sana "kusursuz olan sosyalistler değil; sosyalizm." diyorum.
yazısı okunmadan mal mal aforizmalarla çürütülmeye çalışılan kişi. adam harbiden haklı çıktı.
Başta Türkiye komünistleri olmak üzere tüm dünya komünistleri yoldaş MAO ZEDONG un şahsında Marksizme Leninizme yönelen modern revizyonist troçkist kırması menşevik alaşımı yeni oportünist cepheyi de yerle bir edecektir. yaşasın MARX, ENGELS, LENiN, STALiN ve MAO ZEDONG yoldaşların ışıklı yolu.
bu adam madem araştırmacı o zaman araştırsın bakalım semavi dinlerin kökenini. aslında o inandığı islam dini, çok eleştirdiği yahudilerin dininden türemiştir.
kendisi ırkçı, faşist ve jakoben'dir.
bende diyorumki kusursuz olan illuminaticiler değil illuminati .
edit:ironi
sike sürülecek aklı olmayan insanlar tarafından sıkça komplocu olmakla itham edilen kaynatasız.
15 23 yaş arası insancıkların takip ettiği araştırmacı.
ağır foşik lo bu.
--spoiler--
Elinize başka insanlara büyük kötülükler yapma kudreti geçmediği için kendinizin "iyi" biri olduğunu zannetmeyin.
--spoiler--

her şeyi, şu güne kadar yazdığı çizdiği, dediği demediği her şeyi bir kenara bırak, insan doğasına dair bu tespiti bile yeten blogger. kendisine bi bira ısmarlamak istedim şu cümleyi okumamın üstüne.
son yazısında komünizme sağlam giydirmiştir. bu yüzden komünizm aşkıyla yanıp tutuşan ergenler tarafından hunharca eleştirilmektedir. ha, eleştiri derken, "uff, bunlar komplo teorisi ya, geç bunları maykılcım" seviyesinde şeylerden bahsediyoruz tabi. öyle ciddi şeyler falan sanmayın ha. peki, şaşırdık mı buna? tabi ki hayır.

yazdıkları %100 doğru mudur? bilemeyiz. fakat gayet mantıklıdır. dünyadaki bütün savaşların, ayaklanmaların vs. (en azından, son yüzyılda gerçekleşenlerin ve günümüzdekilerin) kendi kendine çıktığını zanneden insan zaten saf bir insandır. böyle bir insanı ciddiye alıp bu tür konuları tartışmak bile vakit kaybıdır gerçekten, onun yerine gidin balkondan insanları falan seyredin, emin olun daha faydalı bir iş yapmış olursunuz.

ayrıca bu son yazısına çok sayıda belge ve dipnot eklemesi de gayet güzel. önceki yazılarında bunu pek fazla yapmıyordu ama bu yazıda işi sağlam tutmuş.

ortadoğu'daki olaylar üzerine de bir analiz beklemekteyiz kendisinden. bilhassa, sürekli türkiye'ye mülteci gönderilmesinin kasıtlı bir şey olduğunu düşünüyorum ben. önce suriyeliler, bugün türkmenler, yarın yezidiler... türkiye giderek şişiyor. burada bir tezgah olduğu çok açık. önemli konular bunlar. dünyayı televizyondan takip eden facebook ergenlerinin yorum yapacağı konular değil.

selam ederim maykılcım.
iyi yazar ama maalesef müslümandır çok okursanız kafa siker kendisine incicilerin selamı var özet geç piç diyorlar.
bir iki gündür blogunda takıldığım adam. ara sıra tatava yapmakla beraber gerçekten aydınlatıcı yazıları da var. eski inci yazarıymış. benden tavsiye bi okuyun kaynatasızlar.
Her an öldürecekler diye korktuğum şahsiyet. *
çıkarttığı kitap sayesinde ne bok olduğu anlaşılan sikimsonik şahıs.
Son günlerde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladığım blogger. Geleceğin Türk Dan Brown'u olacak bu çocuk. Galiba yaşıtız
Insanların görmemek istediklerini yazdığı Için hakarete ugrayaran bilinçli genç. Çok okur düşünür pek görmeye alışık olmadığımız insanlardan. Tirnagi olamayacak insanları artık siklememeyi seçmiştir. Dediği çoğu şeyde haklidir. Ama kör insan dolu buralar.
Kiz oldugu ortaya cikmisti acaba o kiz cidden o muydu? Merak ettiren gizemli kisilik.
takdir ediyorum kendisini ki üç beş yazısını anca okumuşumdur. en azından okuyor, araştırıyor, bakıyor, yazıyor. bu bile kafi ancak birde bu adam araştırıyor abi bak neler demiş diyen sığır sürüsü var ki sorgulamadan bu adamın dediklerini kabul eder. işte bu başarısından dolayı bu adamı takdir ediyorum, o yazıları okuyup illimünati (nasıl yazılıyor bu amk) diye koşan ergeni ise bir ayrı seviyorum. ayrıca unutulmasın isterseniz sizde böyle kanıtlarla benim barrack obama bile olduğumu anlatabilirsiniz bu insanlara.
Sıkmayan dili ve verdiği örneklerle keyifle okunan bir bloga sahip şahıs. Ayrıca araştırıp öğrenen ve bunu da insanlarla paylaşan bir insana hakaret eden zihniyetin ortaya koyduğu emek ürünlerini de görmek isterim haklı olarak.