Atatürk "ne mutlu türke" dememiş, "Ne mutlu türküm diyene" demiş. Yani ne olduğun değil nasıl hissettiğin önemli.
Benimdir. Ulkucuyum,milliyetciyim. Ne mutlu Turk olana degil Turkum diyene nasilsa. Cogundan da daha Turkum sukur.
Ülkücü kürttür.
Türk hissediyordur.
milliyetçi olduğu kesindir.
eskiden ığdır'da çok vardı ama bahçeli'nin yanlış söylem ve politikaları sayesinde azalarak yok olmuştur.
Ankara Haymana kürtleri olabilir. Adamlar özellikle mhp'li gençlerin doktora yaptığı apaçi saç-bitirim delikanlı-modifiye şahin üçlsünün hakkını mhplilerden daha iyi veriyor.
kürt türk fark etmez. mhp'ye oy veren çok kürt gördüm.
HdpYe oy veren Türkten baya baya farklıdır.
görsel
Vatanını seven kürtür.
kürtler tarafından şöyle karşılanmıştır "siktirsin gitsin" ne oldu olum? bumu lan sizin saygınız kendi adamınıza. veren verir aga niye vermesin? adamın durumu iyidir ve gerçekleri görüyodur, rahat yaşıyordur fakat pkk huzurunu bozuyodur oda oyunu verir.
arkadaşımın babasıdîr kürttür fakat mhp ye veriri oyunu yillardir zengindir kendisi urfalı, aşiretleri var aile hekimi sağcı olduğu için chp ye vermez erdoğani da sevmediğini belirterek sağcıyım ben der ve mhp diye bağırmaya başlar galiba partisinin bu tutumundan dolayı artik vermez diye dusunmedim deil ama adamin kafayi bozdugunu dusunursek evet hala mhp ye oy verecektir.
(bkz: boş küme)
Vardır sonucta mhpnin kürt adayları vardı sanırım.
benim geri zekalı abimdir.
afedersiniz geri zekalıdır. Yada komik olmaya çalışıyordur. Bunu taktir edenler de kendilerini akıllı sayan kalın kafalılardır. Oğlum kim yer bu numarayı. Gidin biraz zekanını geliştirin amk.
Hdp'ye oy veren türklerden daha mantıklı insanlardır.
En asil duyguların insanıdır.
Helal olsun denilesi insanlardır.
yönünü kaybetmiş kürttür.
(bkz: bozkürt)
oyunu yavru kurtlardan yana kullanan kürt kardesimizdir.
sayısı sanıldığından daha fazladır.
Sözde komünist özde Obama'dan daha fazla amerikan selahattinin partisine mi versin amk.