Bahçeli, referandum dan sonra başkanlık çıkarsa, başkan yardımcısı olmak üzere anlaşmış.

Bu mhp nin ayrı bir parti niteliğinin kaybolması, dolayısıyla mhp nin bittirilmesi demek değilmidir ?
çok geç sorulan soru.
mhp biteli yaklaşık 3 sene oluyor.
yarımcı olmak için bunca tepki alınmaz diye düşünüyorum, saklanması gereken, korkulan bir şeyler olmalı.
Bunu gerçekten soruyon mu?
bitmek ne demek. çifte gidiyor.
diş macunumu bu bitsin denilesi bir sorunsaldır, saygılarımla.
Devlet bahçeli türkiyenin en delikanlı siyasetçilerinden biridir. Keşke bir de şu mustafa kemal ve laiklik sevdası olmasa. Demesi o ki bu gün mhp zaten sadece devlet bahçeli den ibarettir. Onun dışında ne kadar it kopuk çakal, bozuk zihniyetli olan varsa bu partinin içindedir. Dolayısıyla, bahçeli kapatsa bu partiyi, artık bir daha asla büyük bir lidere sahip olamayacak kadar temelsiz kalmış bir partidir mhp. Bana kalırsa devlet bahçeli den sonra da tarihin tozlu raflarına gömülecektir.
(bkz: samuel eto o)
sıradaki entry parlementer sistemde istikrar var diyen çok bilmiş arkadaşlara gelsin.
amerikanin 240. yılında 45. başkanını seçiyor. türkiye kurluşunun 93. yılında 65. hükümetinde zaten bunlarin 10 yılı özal, 10 menderes, 15 yılı akparti geriye kalan hükümetlerin ömrü 7 ay felan oluyor. bu nasıl istikrar zalımın evladi ülkeye hiç mi acımıyorsun.
Taban artık oy verecek parti arıyor. Taban artık chp ulusalcı kimliğine burunsede oy versek diye allaha dua ediyor. Varlığını sorgulamaya gerek var mi ?
Çoktan bitti de can çekişiyor şu aralar.
gerçekten bitiyor galiba..

http://www.abcgazetesi.co...dimcisi-olacak-34376h.htm
Ruhuna el fatiha.
(bkz: mhp nin dik duruşu)
mhp kaldı mı? şeklinde değiştirilmelidir başlık.
aslında bunu sadece mhp'nin bitişi olarak yorumlamamak lazım.

hdpli vekillere ve başkanlara yapılan operasyon ve cumhuriyet gazetesi çalışanlarının tutuklanmaları hdp ile chpyi daha da yaklaştırdı.

yani aslında, belki abartılı, paranoyakça yahut cahilce olabilir, amaç siyasi düzeni en azından ana akımı 2 bloka düşürmek belki de. ki başkanlık sistemi için de gayet makul bir hareket.

bir tarafta akp-mhp, bir tarafta chp-hdp. bence üzerine çok düşünülmüş şeyler bunlar.
kendi kendine intihar ediyor...

içi akepe ajanı kaynıyor..
Çoktan bitti.
Mhp dava partisi olmaktan çıkmıştır. dava yerli yerinde ama şu an partisi bok çukuruna doğru kendi elleriyle ilerliyor.
Kaldımı ki bitsin ? Akp nin köpeği olmuş gitmiş. Tayyip kürtlere, pkk lılara, hdp lilere zamanında ne yaptıysa şu an onu yapıyor. Başkanlık için her yol mübahdır düsturundan.

Orospunun yemini ya!!ağı görene kadar derler.

Bu adamın dostluğu olmaz. Hele hele Bu adama güven hiç olmaz. Bahçelide mhp nin a'sına koyduktan sonra anlayacak bunu. Tayyip seloyu nasıl sattıysa, feto yu nasıl sattıysa onu da aynen öyle satacak.
Rahmetli türkeş yaşasaydı bahçeliyi alnının ortasından vururdu amk. Şahsi kanaatim bu yönde.
azalarak yok olmasını temenni etmiştim. belki tutmuştur.
dedik dimi ?

teee ne zaman..