bugün

Kadın tanımadan kadın düşmanlığı üslubunu hepimiz biliyoruz artık. Ayşe'nin ilgisini çekmek için saçını çeken Ali gibi. Ergen midir nedir? Sevilmeyen uzak akraba çocuğu gibi. Tam sopalık.
tanıdığı birkaç kadınla, dünyada ki tüm kadınları aynı sanıp ona göre bakış açısını şekillendiren bir yazarımız.
herkes yazar ama herkes yazar değildir.

vesselam...
bana kalırsa birkaç kadına bakarak konuşmuyor.
kendince bir mantığı var ve sürekli o mantık üzerinden kendince tespitler yapıyor.
ayrıca ağzı iyi laf yaptığı için yalnız kaldığını sanmıyorum. belki standartları yüksektir.

not: mantığımızın uyuşmadığı çok nokta var.

Ed: imha.
Adamın saç kavurma yaptığı bağ evi yüzünden iki yazar birbirine girdi onunsa rahatına diyecek yok. Kesin odun ateşinde çay demleyip gülüyordur.
sözlükteki bir kız tarafından kandırılıp daha sonra fake hesap açıp anlatan köse süratlı tip. olum sen neden böylesin lan.
Sözlük kızı tarafından hayatın sillesini yemiş nice neferden sadece biri.

(bkz: sözlük kızı terörü)
Kendi kafasından bir şeyler uydurup yazan, küfrün dibine vurup bana lan demeyi yakıştıramayan öyle bir yazardır.
şiddetle kınadığım yazarlar listesine hızlı bir giriş yapmıştır..
Işık hızıyla entry girme kabiliyetine sahip olan yazar.
Aynı erkeksi bayan buse gibi bana bazen sempatik bazen antipatik gelen yazar. Ortası yok.
Tıpkı erkeksi bayan busenin nickaltına attığım gibi koyun kellesini onun da nicaktına atmak isterdim ama çaylak yapıyorlar, ortası yok.
bi şiir oku da kulaklarımızın pası silinsin be.
(bkz: aşgım)
kendisinin tartıştığı yazarlarla hiçbir iletişimim yok, meriç de değilim, hiçbir zaman da olmadım. ama bu yazarın ne zaman bir entry sine denk gelsem kendisini en zeki, en zengin, en cool insan olarak tanıtıyor, bu tipler genelde ekşi'de olurdu ama burada da varmış ancak ne hikmetse çok ısrarlara rağmen(!) kadınlara yüz vermeyen bu arkadaş hep kadınların peşinde.

tipini de bilmesek neyse.

kendisi hakkında da daha önce şöyle bir entry girilmiş zaten.
görsel
gitgide iticileşiyor.
trip yemekten bıkmayan yazar. karayip korsanları sevdalısı.
Çok üst düzey laf sokmalar dönüyor buralarda. Barışmaları için öğretmenimi çağırcam.
halı sahada pas vermeyen forvet oyuncusu.
Nasıl, eğleniyor muyuz gençler?
"felak okuyo kaçın diyen cin" başlığı müthiş aq.
beyler mgks sözlüğe gelince manitalarınıza sahip çıkın. sizi bırakıp ona kaçabilir.
Bana da 3 kere sordu. Üçünde de okkalı küfür ettim.
Dördüncüye hazırlanıyormuş.
Ülen habibe her yerinden öpüyorum seni.
görsel
Bazen diyorum laf anlatayim belki anlar ama sonra goruyorum ki beyin yok ki anlasin. Allah safi ismiyle sana sifa versin. Toplumdan izole edilmen gerekiyor. Magarana don.